Marketing i Biznes Luźne Podsumowanie kwietnia

Podsumowanie kwietnia

Podsumowanie kwietnia

Jesteś przedsiębiorczym freakiem i zależy Ci na rozwoju Twojej firmy? Spotkaj setki podobnych rekinów biznesu podczas konferencji Founders Mind

Sprawdź szczegóły!

Cześć!

Nadeszła pora, żebyśmy przekonali się jak kwieceń upłynął na naszym portalu! Przejrzyjmy wszystkie opublikowane w tym czasie teksty.

Podsumowanie

Zacznijmy nasz przegląd od majaczącej nad horyzontem kolejnej tury zmagań Wedla z Biedronką. Ostatnim razem poszło o prawa intelektualne do wykorzystywania marki „Ptasie Mleczko”. Co jest osią nowego konfliktu? O tym dowiemy się w artykule.

O zalewie oszukańczych komentarzy na Facebooku przeczytamy tutaj. A o tym, jak należy odpisywać na tym portalu napisaliśmy tutaj.

Dla tych, którzy nie mają jeszcze swojego biznesu, mamy artykuł o franczyzach, w które można wejść z niskim nakładem własnym.

Napisaliśmy artykuł na podstawie rankingu Forbesa o tym, kto aktualnie najlepiej radzi sobie z inwestowaniem pieniędzy.

Majówka za nami, może warto więc zastanowić się co poszło nie tak z naszym urlopem, czytając w między czasie o ofertach last minute. Jeżeli z kolei zgłodnieliście, to możecie poczytać o działalności portalu Pyszne.pl, który obsługuje zamówienia jedzenia do domu.

Jak zoptymalizować podatki jest zmartwieniem wielu przedsiębiorców. Dzięki naszemu tekstowi liczymy, że będzie to prostsze. Napisaliśmy też tekst o  zmaganiach inPostu oraz o problemach trawiących branżę księgarską.

O instagramowych promotorkach napisaliśmy w tym artykule. Osoby zainteresowane e-commerce zapewne docenią post o trudnościach z jakimi zmaga się ta branża.

Ostatnio wyszła nowa książka Aliny Stasiak poświęcona PR.

O tym jak rozwinąć skrzydła e-commerce na największym rynku na świecie pisaliśmy tutaj. Można także postąpić na odwrót i zając się importem artykułów z Chin, o czym jest ten tekst.

Robert Gryn był na tyle uprzejmy, aby znaleźć czas na wywiad z nami. Jesteśmy pewni ze nasi czytelnicy znajdą wiele inspiracji w doświadczeniach Roberta!

Kolejną niezwykłą osobą, która postanowiła udzielić nam wywiadu jest Michał Sikorski. Opowiedział on naszym czytelnikom o swoich licznych podróżach.

Jako, że wywiadów z ciekawymi ludźmi nigdy zbyt wiele, to przygotowaliśmy dla Was rozmowę z Kamilem Paśko. Jeżeli ktoś ją przegapił, to teraz jest czas aby to nadrobić!

Jeżeli byliście ostatnio na poczcie i ulegliście zdumieniu widząc asortyment sprzedawanych tam produktów, to możecie przeczytać nasz tekst analizujący te zjawisko.

Napisaliśmy tekst przeznaczony dla ludzi chcących wejść w branże retailu.  Można wzmocnić nowo zdobytą wiedzę na temat tej branży poprzez zapoznanie się z naszym postem o prowadzeniu kampanii rabatowych.

Na koniec jeżeli ktoś z Was otrzymał słynny „Produkt niezgodny z opisem”, to mamy tekst który poradzi co zrobić w takiej sytuacji.\

Jak się zmienił nasz portal pod względem liczb?

 

Pora przyjrzeć się rosnącym z dnia na dzień statystykom pokazującym przyrost popularności portalu:

Fb: Fanpage – 3723, było 3269 (przyrost 454 od ostatniego podsumowania),

grupa Marketing i Biznes –1838, było 1620 (przyrost 218),

grupa praca marketing – 1511, było 1358, (przyrost 153).

Twitter: 253, było 234 (przyrost 19).

LinkedIn: 75, było 62 (przybyło 13 obserwatorów).

*liczby spisywane z chwilą pisania podsumowanie.

Co pokazują raporty z Monitori?

Ile mówiono?

Jak mówiono?

Gdzie prowadzono dyskusje?

 

Czytaj również:

 

Wiecie co w tej branży nie istnieje?

ABC Crowdfundingu, czyli jak sfinansować swój projekt z pomocą innych

Telemedycyna – antidotum na kolejki i inne bolączki służby zdrowia

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl