Redakcja

Co-Founder

Michał Bąk

[email protected]

Współwłaściciel portalu Marketing i Biznes. Twórca największej społeczności biznesowej founders.pl

Wydawca

Nina Kinitz

[email protected]

Jeszcze do niedawna dziennikarz z zacięciem biznesowym, redaktor czasopism specjalistycznych i PM pierwszego magazynu o marketingu dla samorządów. A dziś wydawca najbardziej inspirującego portalu dla przedsiębiorców, marketingowców i managerów. W czasie wolnym pisze o malarstwie, czyta o filmach, poznaje tajniki behawioryzmu zwierząt i stawia pierwsze kroki w stylizacji mebli.

Dziennikarz

Marta Wujek

[email protected]

Absolwentka Dziennikarstwa i Nowych Mediów na Collegium Civitas oraz Polskiej Szkoły Reportażu. Obecnie dziennikarz serwisu Marketing i Biznes. Wcześniej pisała między innymi dla INNPoland.pl i MamStartup.pl. Ma na swoim koncie debiut reporterski w Magazynie Świątecznym Gazety Wyborczej. Jej zainteresowania to transhumanizm, OZE i nowe technologie. Prywatnie niepoprawny psiarz i kociarz (w domu 16 łap).

Dziennikarka

Maria Ziaja

[email protected]

Dziennikarka w Marketing i Biznes, wydawca portalu AdsTalk.pl. Oprócz słowa pisanego, pasjonuje ją również grafika komputerowa i fotografia. Uwielbia kontakt z ludźmi. Po godzinach śpiewa w zespole rockowym.

Filmowiec

Ireneusz Tomala

[email protected]

Na studiach z Organizacji Produkcji Filmowej zaczynał jako Asystent Kierownika Planu w serialach TVN. Szybko jednak sam stanął za kamerą i zaczął realizacje pierwszych montaży. Przez prawie 10 lat pracował przy produkcji niemal wszytkich form wideo. Obecnie zarządza studiem nagrań i rozwija się w kierunku animacji 3d. Prywatnie - fan starych mercedesow, któremu kończy się miejsce w garażu.

Designer

Karol Dudka

[email protected]

W nieustannym pościgu za idealnym akapitem i atrakcyjną grafiką. Wielki miłośnik narzędzi no-code. Najsłabiej mu wychodzi pisanie o samym sobie.

Chcesz do nas dołączyć?


Wyślij portfolio na [email protected]

Powered by: unstudio.pl