Redakcja

Co-Founder

Michał Bąk

[email protected]

Współwłaściciel portalu Marketing i Biznes. Twórca największej społeczności biznesowej founders.pl

Redaktor Naczelna

Katarzyna Mularz

[email protected]

Kiedyś: dziennikarz, wydawca, a potem szef portalu newsowego. Dziś: dziennikarz, wydawca, szef portalu biznesowego. Zmieniłam branżę, ale nie zainteresowania - uwielbiam internet i wszystko, co się z nim wiąże. Prywatnie: projekty DIY, Skandynawia z namiotem, piękny design w każdej odsłonie, dobra kawa parzona na wiele sposobów.

Wydawca

Marta Bąk-Kamińska

[email protected]

Wydawca marketingibiznes.pl. To właśnie ona dba o to, żebyście mieli co czytać nie tylko do porannej kawy :). Pracuje również jako Project Manager w founders.pl. Prywatnie instruktor sportu dyscypliny szachy.

Dziennikarz

Marta Wujek

[email protected]

Absolwentka Dziennikarstwa i Nowych Mediów na Collegium Civitas oraz Polskiej Szkoły Reportażu. Obecnie dziennikarz serwisu Marketing i Biznes. Wcześniej pisała między innymi dla INNPoland.pl i MamStartup.pl. Ma na swoim koncie debiut reporterski w Magazynie Świątecznym Gazety Wyborczej. Jej zainteresowania to transhumanizm, OZE i nowe technologie. Prywatnie niepoprawny psiarz i kociarz (w domu 16 łap).

Dziennikarka

Maria Ziaja

[email protected]

Dziennikarka w Marketing i Biznes, wydawca portalu AdsTalk.pl. Oprócz słowa pisanego, pasjonuje ją również grafika komputerowa i fotografia. Uwielbia kontakt z ludźmi. Po godzinach śpiewa w zespole rockowym.

Filmowiec

Ireneusz Tomala

[email protected]

Na studiach z Organizacji Produkcji Filmowej zaczynał jako Asystent Kierownika Planu w serialach TVN. Szybko jednak sam stanął za kamerą i zaczął realizacje pierwszych montaży. Przez prawie 10 lat pracował przy produkcji niemal wszytkich form wideo. Obecnie zarządza studiem nagrań i rozwija się w kierunku animacji 3d. Prywatnie - fan starych mercedesow, któremu kończy się miejsce w garażu.

Designer

Karol Dudka

[email protected]

W nieustannym pościgu za idealnym akapitem i atrakcyjną grafiką. Wielki miłośnik narzędzi no-code. Najsłabiej mu wychodzi pisanie o samym sobie.

Chcesz do nas dołączyć?


Wyślij portfolio na [email protected]

Powered by: unstudio.pl