Marketing i Biznes Biznes Franciszek Georgiew (Tigers): Połącz interesy pracowników z interesem firmy

Franciszek Georgiew (Tigers): Połącz interesy pracowników z interesem firmy

Franciszek Georgiew (CEO Tigers) na tegorocznej konferencji Founders Mind pokazał wykres, na którym widać, jak od samego początku rozwijała się jego firma. Krok po kroku omówił kolejne etapy rozwoju swojego biznesu, dając przy tym konkretne rady oparte na swoim doświadczeniu. Nie zabrakło bardzo mięsnych kawałków!

Franciszek Georgiew (Tigers): Połącz interesy pracowników z interesem firmy
Co to znaczy, że sprzedaż nigdy się nie kończy? Jak podejść do rekrutacji?  Jak motywować pracowników? Na czym polega model leader-leader? Jak planować dywersyfikację biznesu? Dlaczego nie powinniśmy bać się procesów w firmie? Jak ważne jest prognozowanie i optymalizacja? Weźmiesz udział w ćwiczeniu z systemów motywacyjnych

Prowadzisz firmę? Weź udział w nieformalnym spotkaniu przy piwie dla przedsiębiorców

Sprawdź szczegóły wydarzenia

Kultura organizacyjna, zaangażowanie i powiązanie interesów pracowników z interesem firmy jest według Franciszka kluczem wzrostu jego firmy. Przedsiębiorca podczas prelekcji na konferencji Founders Mind dokładnie omówił przełomowe momenty dla Tigers. Nie uciekał od trudnych tematów jak na przykład zwalnianie pracowników. Tłumaczył, jak wygląda system premiowy w jego firmie i dlaczego zdecydował się na taki model, czym jest model leader-leader i jakie przynosi korzyści i dlaczego procesy w organizacji są tak ważne. Na koniec był również czas na pytania od słuchaczy. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co wspólnego z rekrutacją mają miejsca w autobusie, dlaczego Franciszek nie boi się wyjechać na miesiąc urlopu, zostawiając swoją firmę pod skrzydłami jego pracowników i czego nie robić na konkretnych etapach wzrostu firmy, obejrzyj nagranie z tego wydarzenia:

Kolejna konferencja Founders Mind już 15 maja. Więcej informacji i bilety znajdziesz tutaj: foundersmind.pl

Zapisz się do naszego newslettera, żeby nie przegapić najciekawszych artykułów:

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl