30 startupów z Warszawy, które zmieniają rynek
Pewne myśli i idee same mają talent – takimi słowami opisywał okres dwudziestolecia polski prozaik i krytyk, Karol Irzykowski. I miałby w tym całkowitą rację, gdyby nie jedno “ale”.
Kiedy patrzymy na polskie startupy, okazuje się, że ścieżki myślowe, które wyznaczają, są niewątpliwie podwaliną do kolejnych, rewolucyjnych odkryć na naszym rynku. Irzykowski wierzył w swoisty talent idei, jednak wyrażenie, które nawiązywało do czasów sprzed ponad wieku, idealnie mogłoby również wpasować się w dzisiejsze nurty myślowe. Bo tak jak wystarczy iskra, aby wzniecić ogień, tak też potrzeba utalentowanej idei, aby dała początek czemuś większemu.
Owszem, za sukcesem każdego startupu stoi szereg istotnych elementów, jednak to właśnie przełomowa idea jest motorem napędowym działania startupowego zespołu. Czy wiesz, jakie talenty kryją w sobie warszawskie startupy oraz w jakich sektorach działają? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie 30 startupów z Warszawy, które na naszych oczach rewolucjonizują rynek.
1. Heroify
Każdy founder wie, jak ciężko jest wybrać konkretnego pracownika spośród setki przesłanych CV. W jaki sposób sprawdzić umiejętności kandydatów jeszcze przed zaproszeniem ich na rozmowę kwalifikacyjną? Z pomocą przychodzi polski startup Heroify, oferujący platformę, która pozwala skrócić czas rekrutacji do zaledwie kilku minut. Jak to możliwe? To proste — platforma oferuje testy sprawdzające kompetencje kandydatów z zakresu marketingu oraz sprzedaży. Stworzenie testu zajmuje 3 minuty, a pytania w nim zawarte zostały opracowane przez ponad 30 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. To rewolucyjne narzędzie pozwala na skrócenie wielogodzinnej rekrutacji oraz zaoszczędzenie czasu na rozmowach z nietrafionymi kandydatami.
2. Pethelp
Posiadacze czworonożnych przyjaciół mogą odetchnąć z ulgą. Z pakietem medycznym Pethelp, inicjatywą polskiego startupu, już nigdy więcej nie zapomną o wizytach kontrolnych czy szczepieniach swojego pupila. Platforma Pethelp oferuje do wyboru cztery różne pakiety dla Twojego zwierzaka, psa lub kota, obejmujące określone usługi weterynaryjne. To rozwiązanie pozwala na wygodne rozłożenie płatności za usługi weterynaryjne na raty w cenie opłaty Internetowej. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój zwierzak otrzyma wszystkie niezbędne weterynaryjne świadczenia bez obaw o dodatkowe koszty. Z usług platformy Pethelp mogą skorzystać wszystkie psy i koty bez względu na rasę. Pakiet można realizować w placówkach weterynaryjnych biorących udział w programie, których pełna lista znajduje się na oficjalnej stronie platformy.
Robisz startup? Dołącz do konferencji dla biznesu Founders Mind
3. Packhelp
Mogłoby się wydawać, że pudełko i sposób pakowania produktów to nic wielkiego — wystarczy zwykły karton. Jednak każdy doświadczony founder wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Okazuje się, że opakowanie Twojego produktu może pełnić również rolę wizytówki firmy. Z problemem customowych pudełek spotkali się założyciele polskiego startupu Packhelp, znanego jako Zapakuj.to. Platforma pozwala na samodzielne zaprojektowanie pudełka, które jest spójne z wizerunkiem firmy. Pomysł na startup powstał w efekcie szukania rozwiązań problemu, jakim było zamówienie spersonalizowanych opakowań dla swojej agencji. W rezultacie startup ten pozyskał 190 milionów złotych od międzynarodowych inwestorów. Tym sposobem packhelp stał się największym w Europie marketplace, gdzie możliwe jest samodzielne projektowanie i zamawianie własnych opakowań.
4. Telemedi.co
W ostatnich latach pandemia zrewolucjonizowała nie tylko rynek pracy, ale i naszą codzienność. Musieliśmy nauczyć się żyć na nowo, poddając metamorfozie dotychczasowe przyzwyczajenia. Wizyta gabinetowa u lekarza przeniosła się na wizytę online, bez konieczności spędzania długich godzin w kolejkach. Aby jeszcze bardziej uprościć ten proces, z inicjatywą wyszedł startup oferujący platformę Telemedi.co, dzięki której umówisz się na konsultację online z wybranym lekarzem w ciągu godziny. Oferta obejmuje nie tylko video calle, ale również umożliwia uzyskanie recepty, zwolnienia lub skierowania na badania. Dzięki platformie Telemedi.co umówienie się na konsultację z lekarzem stało się prostsze, niż kiedykolwiek!
5. Jutro Medical
Pozostając w temacie branży medycznej, na rynku pojawił się kolejny startup, oferując świadczenia medyczne, z tą różnicą, że wizyty są darmowe w ramach NFZ. Mowa o Jutro Medical, aplikacji umożliwiającej pozostanie w kontakcie z lekarzem rodzinnym oraz internistą. Nie musisz wychodzić z domu, aby skonsultować się ze swoim lekarzem. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a w ciągu 15 minut uzyskasz możliwość rozmowy z wybranym specjalistą. Jutro Medical zmienia całkowicie wizerunek świadczeń w ramach NFZ, które dotychczas kojarzyły się z długim czasem oczekiwania i staniem w kolejkach. Aplikacja jawi się niczym światełko w tunelu, przywracając wiarę w polskie darmowe usługi medyczne.
6. HiPets
Posiadacze zwierząt wiedzą, jak stresująca może być wizyta u weterynarza dla naszego pupila. Aby temu zapobiec, polski startup HiPets wyszedł z inicjatywą stworzenia platformy, umożliwiającej umówienie się na wizytę weterynaryjną ze swoim pupilem bez konieczności rozmowy telefonicznej, eleminując tym samym spędzanie wielu godzin w poczekalni. Wizytę można zarezerwować poprzez oficjalną stronę HiPets oraz aplikację. Oprócz lekarzy weterynaryjnych, na platformie znajdziemy oferty związane z pozostałymi potrzebami naszych pupilów, m.in., usługi behawiorysty, groomera czy fizjoterapeuty.
7. Instreamly
Zawód streamera to szczególnie pasjonujące zajęcie dla pokolenia Z, dorastającego w czasach gwałtownego rozwoju technologii. Dochód streamera przez długi czas zależał jednak głównie od sponsoringu, a na podjęcie ewentualnej współpracy marki decydowały się tylko z osobami o dużych zasięgach. Z racji tego możliwości znalezienia źródła dochodu w tej branży były mocno ograniczone. Tak było do chwili, kiedy na rynku pojawił się startup inStreamly, zrzeszający streamerów na jednej platformie, umożliwiając podjęcie współpracy z markami nawet początkującym streamerom. Mechanizm działania jest niezwykle prosty i polega on na osadzeniu niewielkiej grafiki sponsora w streamowanym obrazie, a zarobek liczony jest od ilości wyświetleń streamu. To rozwiązanie ma szansę zrewolucjonizować nie tylko nasz lokalny, ale nawet globalny rynek live streamingu.
8. Zowie
Kiedy wchodzisz do kawiarni, barista obsługuje Cię osobiście. Czasami nawet zna Twoje imię. Zaraz po smaku zamówionej kawy lub ciasta liczy się wrażenie, jakie pozostawił po sobie lokal. Czy atmosfera była przyjemna? Czy czułeś się swobodnie? Czy obsługa była profesjonalna? W przypadku branży e-commerce wywarcie pozytywnego wrażenia zależy od wielu czynników np. od konsultacji w przypadku zwracanego towaru. Polski startup Zowie zaproponował narzędzie, służące do optymalizacji komunikacji sklepów internetowych z klientem. Za sukcesem spółki stoi autorski silnik AI, który jest w stanie wykryć powielające się pytania, automatyzując odpowiedzi oraz pomagając jednocześnie w rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów. Firma pozyskała 20 milionów złotych od międzynarodowych inwestorów, a do ich klientów wliczają się takie marki jak, m.in. Avon, Inpost, Empik czy L’Oreal.
Odkryj pozostałe narzędzia decydujące o sukcesie firmy. Cykliczne wydarzenie Founders Beer to doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Zbuduj silny networking i poznaj kluczowe elementy budowania strategii dla Twojego biznesu — kup bilet i weź udział w evencie.
Robisz startup? Dołącz do konferencji dla biznesu Founders Mind
9. Cocolocals
Kto inny zna wszelkie zakamarki miast turystycznych jak nie lokalsi? Żaden zewnętrzny przewodnik nie oprowadzi nas po historycznych miejscówkach, które miejscowi znali jeszcze za dzieciaka! 😉 Właśnie z tej inicjatywy powstał startup Cocolocals, platforma oferująca poznanie prawdziwego oblicza zwiedzanego miasta za pośrednictwem lokalsa, który nas po nim oprowadzi. Platforma aspiruje do rynku globalnego i stale się rozwija. Sam projekt powstał z inicjatywy miłośnika podróży. Czy zatem same chęci wystarczą, aby wykonać zamach na dotychczasowy sposób zwiedzania z wykwalifikowanym przewodnikiem, pozwalając, aby lokalsi zrestrukturyzowali branżę turystyczną? To się dopiero okaże — w każdym razie trzymamy kciuki!
10. TeamBuzz
Gdzie szukać motywacji dla swoich pracowników, jak nie wewnątrz własnej firmy? To właśnie z inicjatywy polskiego startupu TeamBuzz powstała platforma, pozwalająca na tzw. burzę mózgów zespołu. Za pomocą tego prostego narzędzia każda osoba z zespołu może poczuć się doceniona przez innych współpracowników, otrzymać wskazówkę dotyczącą danego zadania czy podzielić się nowymi pomysłami. TeamBuzz pozwala budować zgrane zespoły, wpływa na pozytywną atmosferę pracy oraz motywację pracowników. Metoda przyznawania bonusów pozwala na efektywne angażowanie i docenianie osób. Ta pomysłowa platforma nie tylko usprawnia komunikację, ale skutecznie usprawnia teamwork.
12. Sherlock Waste
„Zmień frustrację w innowację” – tak brzmi hasło przewodnie rewolucyjnej platformy startupu Sherlock Waste, która pozwala na usprawnienie procesów w firmie. Jak działa ten system? To banalnie proste. Aplikacja pozwala na wdrażanie nowych pomysłów Twoich pracowników i wykorzystanie ich twórczego potencjału w celu usprawnienia procesów w firmie. Wystarczy, że pracownik wprowadzi nowy pomysł w aplikacji lub zaistniały problem, co z kolei przyśpieszy proces jego rozwiązania. Sherlock Waste sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach, niezależnie od branży. To uniwersalne narzędzie, które znacząco przyśpiesza rozwój i automatyzację procesów w każdej firmie.
11. Perfect Gym
Do listy warszawskich startup’ów dołącza Perfect Gym, oferując narzędzie, które pozwala właścicielom siłowni oraz klubów sportowych na zarządzanie harmonogramami pracowników oraz statystykami klientów. System wspiera również prowadzenie programów lojalnościowych oraz promocji. Za pomocą narzędzia Perfect Gym możliwe jest również dokonywanie płatności oraz fakturowanie. Platfroma ta znacząco usprawnia wewnętrze procesy każdej siłowni czy klubu.
13. Worksmile
Jeśli mówimy o motywacji, zaraz po słowach wyrażających pracę i uznanie, największą motywację dla pracownika mogą stanowić benefity. Polski startup Worksmile to platforma, w której dodasz wszystkie świadczenia i benefity dla pracowników, jakie posiadasz. Dzięki temu systemowi Twoi pracowni będą mieć możliwość wybrania konkretnych benefitów, które ich interesują, a Ty w łatwy sposób wygenerujesz raporty oraz rozliczysz wydatki. Brzmi zachęcająco? I to bardzo, szczególnie patrząc z punktu kryzysu benefitów pracowniczych, jaki pojawił się na rynku w ostatnim czasie. Bezwątpienia Worksmile jest nadzieją na rozwiązanie tego problemu.
14. Hearme
Codzienna praca szczególnie w zmiennym środowisku może wiązać się z natłokiem bodźców, prowadzących do stresu. Na motywację pracownika składa się szereg elementów, nie tylko związanych z życiem zawodowym, ale również prywatnym. Aby utrzymać jego efektywność podczas działania, niezwykle ważne jest wsparcie zdrowia psychicznego. Polski startup Hearme wychodzi z inicjatywą siłowni dla umysłu pracownika. Jak działa aplikacja? Wystarczy założyć konto, aby móc umówić się wizytę w terapeutą w formie video calla lub czatu. Platforma realizuje również autorskie warsztaty oferujące narzędzia pomagające zadbać o zdrowie pracowników. Zależy Ci na podniesieniu jakości pracy w Twoje firmie? Rozważ ich wprowadzenia do procesów w Twojej firmie.
15. Twój Psycholog
Jak samo nazwa wskazuje, Twój psycholog to platforma, która wychodzi naprzeciw potrzebom pacjenta, pytając nas o konkretny problem, z którym zwracamy się do specjalisty. Na stronie www platformy możemy znaleźć specjalistę, z którym skontaktujemy się za pośrednictwem konsultacji online lub wizyty w gabinecie. Bywa i tak, że mamy opory przed bezpośrednim umówieniem wizyty np. telefonicznie. Twój Psycholog rozwiązuje ten problem — poprzez wyszukiwarkę możemy znaleźć psychoterapeutę lub psychologa świadczącego usługi w naszym mieście. Ten polski startup przełamuje tabu związane z zaburzeniami emocjonalnymi człowieka, normalizując temat zdrowia psychicznego w środowisku publicznym.
16. Mindgram
Będąc w temacie zdrowia psychicznego, nie moglibyśmy pominąć inicjatywy polskiego startupu Mindgram, oferującego narzędzie do monitorowania well-beingu. Dowiedz się, jak dbać o psychikę foundera oraz jego pracowników – platforma oferuje, m.in., konsultacje z psychologiem, mentorem biznesu, psychodietetykiem czy doradcą finansowym. Jak podają statystyki na stronie Mindgram, well-being pracowników staje się nowym wskaźnikiem biznesowym, przekładającym się bezpośrednio na wzrost inwestycji, produktywności, spadek absencji oraz mniejszą rotację. W nowoczesnym świecie trzeba szukać alternatywnych ścieżek i być może właśnie ta jest jedną z tych, które go rewolucjonizują.
17. Plenti
Idea minimalizmu porwała nas na dobre. Jeszcze dwie dekady temu większość osób wierzyła, że szczęście życiowe leży w konsumpcjonizmie. Okazuje się, że do równowagi duchowej wystarczy nam tak naprawdę niewiele i w dodatku zależy nie zależy ona od czynników materialnych, a od takich aspektów jak np. spełnienie czy dobre relacje z innymi. Produkty przestały wypełniać naszą codzienność, a zaczęły ją tylko uzupełniać. I tak też stało się w przypadku warszawskiego startupu Plenti, oferującego możliwość wynajmu różnego rodzaju sprzętów na czas określony. Wyruszasz w podróż biznesową, ale nie posiadasz laptopa bo na co dzień korzystasz z komputera stacjonarnego? Dzięki Plenti masz możliwość wypożyczenia sprzętu w rozliczeniu miesięcznym lub dobowym. Platforma oferuje takie urządzenia jak konsole, telefony, projektory, słuchawki oraz wiele innych produktów.
18. Psi Bufet
Zdrowe żywienie to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu — nie tylko człowieka, ale też zwierząt. Twój pupil jest alergikiem albo po prostu zależy Ci na jego zdrowej diecie? Startup Psi Bufet to rozwiązanie nie tylko dla tych osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków dla czworonożnych przyjaciół, ale również dla właścicieli psów borykających się z alergiami pokarmowymi. Posiłki są świeże, przygotowane od podstaw zgodnie z wytycznymi, które wpiszemy w formularzu na stronie. Koniec z ulepszaczami i zbożami, nadeszła nowa era zdrowej żywności dla czworonożnych przyjaciół!
19. Autenti
Jak podpisać umowę przez Internet w sposób bezpieczny? To pytanie nurtuje nie tylko przedsiębiorców, ale również freelancerów. Autenti wychodzi naprzeciw temu problemowi, oferując jego rozwiązanie. Platforma ta umożliwia podpisanie dokumentu jednym kliknięciem za pomocą e-podpisu, a cały proces odbywa się w bezpieczny sposób. To idealny sposób na przyśpieszenie procesu sprzedaży i zoptymalizowanie działania w firmie.
Dowiedz się więcej na temat budowania procesów i weź udział w Founders Beer, evencie, zrzeszającym mindsety przedsiębiorców, dzięki któremu pogłębisz networking oraz dowiesz się w jaki sposób skutecznie budować i wdrażać procesy w firmie, ucząc się od najlepszych, a wszystko w kameralnym, luźnym gronie przy piwku i przekąskach. Brzmi interesująco? Nie zwlekaj, wpadnij podyskutować razem z nami!
Robisz startup? Dołącz do konferencji dla biznesu Founders Mind
20. ProperGate
Logistyka na placu budowy może okazać się szczególnym wyzwaniem, jeśli wciąż działasz według starych schematów. Wraz w progresem technologicznym zmienia się również sposób zarządzania dostawami materiałów na czas. Startup ProperGate skutecznie digitalizuje logistykę budowy, co z kolei przekłada się na zwiększenie kontroli nad projektem. To pomysłowe rozwiązanie znacząco usprawnia proces budowy, pozwalając na stały monitoring łańcucha dostaw i procesu rozładunku. Co więcej, ProperGate podnosi efektywność działania, ogranicza ilość odpadów oraz zwiększa bezpieczeństwo pracowników, które jest niezbędnym elementem podjęcia jakiegokolwiek działania.
21. SmartHotel
Zdawałoby się, że sytuacja pandemiczna na rynku była szczególnie niekorzystna dla większości przedsiębiorców, jednak polski startup Smart Hotel jest tego zaprzeczeniem. Smart Hotel pozwala na swobodną wymianę informacji między klientami hotelu a obsługą z wykorzystaniem istniejących komunikatorów takich jak Messanger czy WhatsApp. Cały proces zameldowania odbywa się zdalnie, bez konieczności stania w kolejkach w recepcji hotelu, ograniczając bezpośredni kontakt, który mógłby zwiększać ryzyko zarażania w dobie pandemii. Startup okazał się strzałem w dziesiątkę, pozyskując 6 mln złotych na rozwój platformy od funduszy takich jak np. Smok Venture, jak i prywatnych inwestorów.
22. Respo.Vision
Korzystając ze sztucznej inteligencji oraz potencjału analiz 3D, startup Respo.Vision ma na celu zrewolucjonizowanie rynku bukmacherskiego, przetwarzając i poddając statystykom dane sportowe 3D. Do tej pory startup pozyskał już 4,5 mln złotych. Większe środki pozwolą na zatrudnienie większej ilości programistów, którzy są kluczowi w projekcie, jak podaje w rozmowie z Interplay Paweł Osterreicher, Chief Executive Officer & Co-Founder Respo.Vision.
23. Fibri Tech
Na ratunek planecie z polskim startupem Fibri Tech, który powstał z inicjatywy walki z zanieczyszczaniem środowiska plastikiem. Ich produktem są biodegradalne materiały z włókien roślinnych, które w przyszłości z powodzeniem zastąpią szkodliwy dla planety plastik oraz inne materiały. Produkty Fibri Tech mogą stać się prawdziwą alternatywą, stosowaną powszechnie w rolnictwie, przemyśle opakowaniowym, budownictwie i wielu innych obszarach gospodarczych.
24. SeekStorm
Inicjatorzy SeekStorm, Gosia i Wolf Garbe, budują startupowy rynek w Polsce niezmiennie już od 2000 roku, wciąż produkując wyszukiwarki takie jak Bingooo czy Faroo. Ich dwudziestoletnie doświadczenie pozwala na swobodne lawirowanie z nowymi produktami w startupowym środowisku. SeekStorm to ich kolejny projekt, w który zainwestowała jedna z najbogatszych osób na świecie na kwotę 4 milionów dolarów. Inicjatywa ta pozwala na natychmiastowe wyszukiwanie danych oraz dokumentów w czasie rzeczywistym. Wystarczy dodać to nowe rozwiązanie w postaci dwóch linijek kodu do swojej aplikacji, aby znacząco usprawnić proces wyszukiwania sobie oraz swoim pracownikom.
25. DocPlanner
W Polsce znany pod nazwą Znany Lekarz, DocPlanner to kolejny warszawski startup i jednocześnie polski jednorożec, który swoje siedziby ma, m.in, w Barcelonie, Warszawie, Stambule czy Brazylii. Do tej pory spółka pozyskała 300 milionów euro finansowania, niedawno wygryzając również niemieckiego konkurenta, będącego liderem usług medycznych na tamtejszym rynku. Platforma Znany Lekarz ułatwia planowanie wizyt, komunikację oraz wykonywanie płatności online, a wszystko odbywa się w jednym miejscu za pomocą przejrzystej strony internetowej.
26. Cosmose
Polski startup Mirona Mironiuka o nazwie Cosmose skutecznie optymalizuje strategie sprzedażowe takich giganów jak L’Oreal czy Samsung. Platforma wykorzystuje anonimowe identyfikatory użytkowników, które pozwalają na obieranie konkretnych strategii sprzedaży i reklamowania produktów. Ta pomysłowa inicjatywa o kosmicznym zasięgu poprawia wrażenia zakupowe konsumentów, jednocześnie zwiększając zyski światowych marek.
27. VersaBox
Mając na myśli robotykę, zazwyczaj myślimy o AI w kontekście domowym, usprawniającym nasze codzienne życie. W przypadku startupu VersaBox celem jest poprawa jakości oraz optymalizacja systemu pracy w wewnętrznym sektorze transportu. Innowacyjne roboty mobilne AMR, będące produktem firmy, pozwalają na inteligentną automatyzację tych procesów. Definitywnie jest to prawdziwa rewolucja w obszarach produkcji i logistyki.
28. Emplocity
Jak zadbać o automatyzację procesów w firmie? Ze spółką technologiczną Emplocity jeszcze nigdy nie było takie proste. Startup specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań domenowych, łączących funkcjonalność wirtualnego asystenta oraz platformy umożliwiającej optymalizację procesów i wymianę wiedzy. Emplicity usprawnia działania wielu polskich firm, podnosząc m.in. jakość i responsywność obsługi klienta za pomocą chatbota czy oszczędzając nawet do 37% czasu podczas rekrutacji.
29. Nevomo
Kolej magnetyczna okrzyknięta przyszłością transportu, a szczególnym dowodem na to jest polski startup Nevomo. Inicjatywa odpowiada za rozwój kolei magnetycznej z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury kolejowej, jednocześnie zachowując konkurencyjne koszty obsługi przy prędkości do 550 km/h! Brzmi nieprawdopodobnie? Co więcej, Nevomo głosi, że kolejnym krokiem będzie wdrożenie dedykowanej infrastruktury, która pozwoli na osiąganie prędkości równej 1200 hm/h. Obrazy wyrwane z filmów sci-fi są coraz bliżej i wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy jedną nogą w cyberpunku. A może już jesteśmy? 😉
Robisz startup? Dołącz do konferencji dla biznesu Founders Mind
30. Uncapped
Marka powstała zaledwie 3 lata temu, a już zyskała globalny zasięg — mowa o Uncapped. Warszawska spółka, która pozyskała 80 milionów dolarów na stworzenie banku online. Uncapped pełni rolę firmy pożyczkowej specjalizującej się w zapewnianiu funduszy spółkom technologicznym z sektorów branż e-commerce i SaaS. Opracowany algorytm spółki pozwala na analizę parametrów biznesowych startupów przy pobieraniu prowizji równej 6% od ich przychodów. Tym samym inicjatywa przyśpiesza proces rozwoju pomysłowych startupów już na samym starcie.
Nowatorska idea, nieważne jak bardzo byłaby genialna, zawsze potrzebuje do wzrostu odżywczego gruntu. Swoistym jego przykładem w biznesie jest networking, a najlepiej, jeśli jest on kształtowany w sprzyjających ku temu warunkach. Bez spiny, po godzinach, w kameralnym gronie. Zespole osób, które mają coś więcej do przekazania, niż tylko bullshitowe gadki równe motywacyjnym coachom. FoundersBeer to wydarzenie, które łączy mindsety na wyższym levelu, zrzeszając osoby, które tworzą ekosystem startupowy. Przestrzeń, w której najlepsi dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem przy piwku i przekąskach. Inicjatywa spaja cykliczne wydarzenia, które pozwolą Ci zrozumieć, m.in. proces budowania firmy, psychikę foundera oraz pracę z managerami. Weź udział w evencie i zacznij wdrażać nowe szlaki myślowe w Twojej firmie, pozyskując jednocześnie kontakty, które pozwolą na nieustanny rozwój Twojego biznesu.
Zostaw komentarz