Marketing i Biznes Luźne 5 inspirujących podcastów biznesowych, które umilą Ci stanie w korku

5 inspirujących podcastów biznesowych, które umilą Ci stanie w korku

Co łączy ludzi sukcesu, którzy od lat prowadzą firmy z pracownikami etatowymi marzącymi o rzuceniu pracy i założeniu startupu? To proste – ani jedni, ani drudzy nie lubią tracić czasu. Zaliczasz się do jednej z tych grup? W takim razie tę listę stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie! Poznaj 5 inspirujących podcastów biznesowych, dzięki którym poszerzysz wiedzę i… pokochasz korki.

5 inspirujących podcastów biznesowych, które umilą Ci stanie w korku

Źródło: Pixabay.com/jwvein

Jesteś przedsiębiorczym freakiem i zależy Ci na rozwoju Twojej firmy? Spotkaj setki podobnych rekinów biznesu podczas konferencji Founders Mind

Sprawdź szczegóły!
  1. StartUp My Way Bogusza Pękalskiego

Ten podcast przypadnie do gustu każdemu, kto lubi śledzić historie ludzi związanych z biznesem. Bogusz Pękalski, programista, były CEO Polisy w Chmurze, a obecnie twórca startupu MailingR pokazuje krok po kroku inspirującą drogę od zera do sukcesu, którą przebyli przedsiębiorcy. W jego podcaście nie brakuje też praktycznych informacji na temat technologii i metod, które pomogą Ci się zmotywować do działania.

Oto przykład biznesowego podcastu, którego warto posłuchać nie tylko podczas stania w korku:

  1. Mała Wielka Firma Marka Jankowskiego

Znacznie szersze ujęcie tematyki biznesowej prezentuje Marek Jankowski – doświadczony przedsiębiorca i dziennikarz. Obecnie jest właścicielem dwóch spółek i twórcą czasopisma „Branża Dziecięca”. Większość osób kojarzy go jednak z rolą dociekliwego dyskutanta, który w rozmowach ze swoimi gośćmi porusza tematy związane z marketingiem, obsługą klienta, social mediami, finansami, marką osobistą oraz psychologią biznesu.

Podcast Marka Jankowskiego z pewnością polubią osoby poszukujące konkretnych rozwiązań biznesowych, które niemal od razu można zastosować w swojej firmie.

  1. Konkretnie o marketingu Artura Jabłońskiego

Jak na dobrego marketingowca i copywritera przystało, Artur Jabłoński zawarł już w tytule swojego podcastu esencję tego, co możemy w nich znaleźć. Duża ilość marketingowej wiedzy podanej w przystępnej formie oraz przykłady gotowych rozwiązań to największe atuty jego nagrań. Te podcasty pokochają zarówno marketerzy, jak i przedsiębiorcy, którzy lubią na bieżąco śledzić praktyczne rozwiązania, gotowe do niemal natychmiastowego zastosowania w firmie.

  1. Merytorycznie o e-commerce Marcina Rudzika

Jest to podcast dla osób, którzy marzą o założeniu sklepu internetowego lub już go prowadzą. Dzięki jego słuchaniu poznasz praktyczne wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż oraz rozwijać swój biznes. Marcin Rudzik zaprasza do rozmowy specjalistów, którzy opowiadają o nowych wyzwaniach technologicznych oraz przedsiębiorców odnoszących sukcesy w sprzedaży internetowej. Nagrywa jednak także inspirujące podcasty z gośćmi, którzy wrócili z cyfrowego świata np. do galerii handlowej. Szeroki zakres tematów sprawi, że jego podcasty zaczną Ci towarzyszyć nie tylko wtedy, gdy stoisz w korku.

  1. Klientomania Macieja Busia

W rozmowach o biznesie nie sposób zapomnieć o tym, co najważniejsze, czyli o klientach. I to właśnie na nich, a konkretniej na doświadczeniach związanych z komunikacją marek z klientami koncentruje się w swoich podcastach Maciej Buś. W 125 nagraniach znajdziesz garść rzetelnie zestawionych i podanych w przystępnej formie informacji na temat nowych relacji na linii konsument-marka. Z jednego z najdłużej nagrywanych podcastów w Polsce dowiesz się też, jak przygotować się na zmiany w komunikacji i już teraz zacząć budować doświadczenia klienta, które pomogą w przyszłości w przyszłości zwiększyć sprzedaż.

Podcasty biznesowe – przystępne źródło informacji (nie tylko) dla przedsiębiorców

Podcasty biznesowe stają się coraz popularniejszym sposobem pozyskiwania wiedzy na temat nowych technologii i trendów. Są także wygodnym sposobem na poszerzanie horyzontów i poszukiwanie inspiracji związanych z prowadzeniem oraz rozwojem firmy. Ich przystępna forma sprawia, że coraz częściej zastępują książki o tematyce biznesowej. Stają się także dodatkiem do joggingu i sposobem na efektywne zagospodarowanie czasu spędzanego na staniu w korkach do pracy. Lista inspirujących podcastów biznesowych jest jednak długa, dlatego będziemy ją uaktualniać w kolejnych artykułach. Zostań z nami i poznawaj kolejne polskie oraz zagraniczne przykłady podcastów, które inspirują ludzi ze świata biznesu.

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl