2021 / 03 / 15

Nie bój się rozmawiać o porażkach w biznesie | #01 Miejsce na Twoją Reklamę

clock 1:11:03 | via Marketing i Biznes

"Miejsce na Twoją Reklamę" to nowy podcast Marketing i Biznes autorstwa Damiana Jemioło. Tematyka audio contentu oscylować będzie wokół marketingu, biznesu, nowych technologii i startupów. Pierwszy, premierowy odcinek podcastu - "Nie bój się komunikować porażek w biznesie", porusza temat case study, komunikacji i wizerunku marek.

Goście:

Damian Jemioło

Dziennikarz Marketing i Biznes oraz adstalk.pl. Marketingiem zajmuje się od ponad dwóch lat, kiedy to latem 2018 roku zaczął współpracę z Krzysztofem Tańculą i Agencją Momentalną. Później na własną rękę poszerzał swoją wiedzę i kompetencje w zakresie social media marketingu, copywritingu, SEO i dziennikarstwa. Prywatnie miłośnik historii, sportów walki, piercingu, tatuaży i YouTube'a.

Anna Wawszkiewicz

Ekspertka od content marketingu. Tworzy strategie content marketingowe, pisze historie o markach, produktach i usługach.

Wersja tekstowa:

Marka nie musi uprawiać propagandy sukcesu

Idealne firmy i nieskazitelny wizerunek to niekoniecznie coś, co klienci oczekują od komunikacji marek. Propaganda sukcesu odziera coraz ważniejszy dla klientów czynnik ludzki. Koniec końców firmy i marki tworzone są przez ludzi, a nie nieomylne maszyny. Sytuacje kryzysowe tudzież wpadki da się przekuć na swoją korzyść. Z raportu PWC z 2020 r. – “Nowy obraz polskiego konsumenta. Postawy i zachowania Polaków w obliczu pandemii koronawirusa”  wynika, że jakość produktów przesądza o tym, jaką markę wybierzemy. To nie jej nieomylność czy wyidealizowany obraz determinują decyzje zakupowe. 

Nowy podcast o marketingu – Miejsce na Twoją reklamę

Gościem specjalnym podcastu jest Anna Wawszkiewicz. Damian i Anna porozmawiają o:

  • Budowaniu wizerunku marki;
  • Tworzeniu case study;
  • Kryzysach wizerunkowych;
  • Propagandzie sukcesu;
  • Jak przekuwać błędy i kryzysy na swoją korzyść.

Zostaw komentarz

Powered by: unstudio.pl