Marketing i Biznes IT Banki darmowych zdjęć do stron

Banki darmowych zdjęć do stron

Banki darmowych zdjęć do stron

Setki przedsiębiorczych umysłów podczas wyjątkowego wydarzenia na PGE Narodowy. Konferencja Founders Mind

Dowiedź się więcej o Wydarzeniu

Korzystanie z banków zdjęć jest wygodnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce urozmaicić wygląd swojej strony internetowej czy bloga. Warto jednak wiedzieć, jakie mamy prawa przy korzystaniu z tego typu obrazów. Z tego powodu przygotowaliśmy kompletne zestawienie banków zdjęć, z których można korzystać za darmo i obowiązujących je licencji.

Najpopularniejsze licencje na wykorzystanie zdjęć, to licencje:

– CC0 – możemy swobodnie i bez podania autora używać tych zdjęć oraz modyfikować je i rozpowszechniać

– CC-BY – zezwala nam ona na używanie zdjęć (ich kopiowanie, zmienianie, rozprowadzanie), ale jeżeli podamy ich autora

– CC-NC – możemy kopiować, zmieniać, rozprowadzać i rozpowszechniać zdjęcia jeżeli użyjemy ich w celach niekomercyjnych, czyli takich, które przyniosą nam jakiekolwiek zarobki

Banki darmowych zdjęć z licencją CC0:

Jeshoots http://jeshoots.com/

Morguefile https://morguefile.com/

StockSnap https://stocksnap.io/

Snapwire Snaps http://snapwiresnaps.tumblr.com/

Pickup Image http://pickupimage.com/

Barn Images https://barnimages.com/

Cupcake http://cupcake.nilssonlee.se/

ISO Republic http://isorepublic.com/

MOVEAST http://moveast.me/

Negative Space https://negativespace.co/

Fancy Crave http://fancycrave.com/

Skitter Photo https://skitterphoto.com/

Travel Coffee Book http://travelcoffeebook.com/

Life of Pix http://www.lifeofpix.com/

Firmbee https://firmbee.com/freebies/

Pexels https://www.pexels.com/

Gratisography https://www.gratisography.com/

Picjumbo https://picjumbo.com/

Little Visuals http://littlevisuals.co/

Skuawk http://skuawk.com/

Unsplash https://unsplash.com/

Realistic Shots http://realisticshots.com/

Death to the Stock Photos http://join.deathtothestockphoto.com/

LibreShot https://libreshot.com/

SplitShire https://www.splitshire.com/

Jay Mantri http://jaymantri.com/

Kaboompics http://kaboompics.com/

Foodie’s Feed https://www.foodiesfeed.com/

Foodshot https://foodshot.co/

My Stock Photos http://mystock.photos/

Shutteroo http://shutteroo.com/

Startup Stock Photos http://startupstockphotos.com/

The Pic Pac https://thepicpac.com/

New Old Stock http://nos.twnsnd.co/

Picography http://picography.co/

Nomad Pictures http://www.nomadpictures.net/

Getrefe http://getrefe.com/downloads/category/free/

DesignersPics http://www.designerspics.com/

MMT https://mmtstock.com/

Dreamstime https://www.dreamstime.com/

Free Range Stock https://freerangestock.com/

4FreePhotos http://www.4freephotos.com/

PublicDomainPhotos http://www.public-domain-photos.com/

FreeImages http://pl.freeimages.com/

PDpics http://pdpics.com/

Vintage Stock Photos http://vintagestockphotos.com/

Re:splashed http://www.resplashed.com/

Viintage http://viintage.com/

Freemagebank http://www.freemagebank.com/

Finda.photo http://finda.photo/

Freestocks https://freestocks.org/

Pixabay https://pixabay.com/

Magdeleine https://magdeleine.co/

Good Stock Photos https://goodstock.photos/to

 

Banki darmowych zdjęć z licencją CC-BY:

PhotoPin http://photopin.com/

Raumrot https://www.howtostartanllc.org/free-stock-photos/

Superfamous http://superfamous.com/images

IM Creator http://imcreator.com/free

AlegriPhotos http://www.alegriphotos.com/

Compfight http://compfight.com/

Foter http://foter.com/

Banki darmowych zdjęć z licencją CC-NC:

Jest Rudo http://www.jestrudo.pl/darmowe-zdjecia/

Sockvault https://www.stockvault.net/

Banki darmowych zdjęć, dla których trzeba sprawdzać licencje indywidualnie (CC0, CC-BY):

Stokpic https://stokpic.com/

Flickr https://www.flickr.com/

Freepik http://pl.freepik.com/

Albumarium http://albumarium.com/

 

A może znacie jeszcze jakieś inne ciekawe stocki ze zdjęciami? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Artykuł powstał dzięki:

Coders Lab

Łącząc doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, Coders Lab umożliwia szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupia się się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców.

Wszystkie kursy odbywają się na bazie autorskich materiałów, takich samych niezależnie od miejsca kursu. Dzięki dbałości o jakość kursów oraz uczestnictwie w programie Career Lab, 82% z absolwentów znajduje zatrudnienie w nowym zawodzie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.


Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl