Marketing i Biznes Marketing #4 Aula Polska Kraków już niebawem

#4 Aula Polska Kraków już niebawem

#4 Aula Polska Kraków już niebawem

Jesteś przedsiębiorczym freakiem i zależy Ci na rozwoju Twojej firmy? Spotkaj setki podobnych rekinów biznesu podczas konferencji Founders Mind

Sprawdź szczegóły!

Przed nami kolejna dawka marketingowej wiedzy. 27 lutego odbędzie się bowiem czwarta już edycja konferencji Aula Polska Kraków. Uczestnicy spotkają się o godzinie 19:00 w budynku Wyższej Szkoły Europejskiej przy ul. Westerplatte 11 w Krakowie. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będą marketingowe trendy w 2018 roku.

Prelegenci, a wśród nich: Paweł Sala, CEO FreshMaila, Anna Żurek z Socjomanii, Karolina Twardosz z Semahead, Justyna Bakalarska z Marketera+ opowiedzą, jak może zmienić się rynek marketingu i reklamy w najbliższym czasie i jak się do tych zmian przygotować.

Anna Żurek skupi się na trendach na Facebooku, z kolei Karolina Twardosz poruszy temat nowości w świecie SEO. Justyna Bakalarska wskaże na trendy w content marketingu, a Paweł Sala opowie, co nowego czeka nas w świecie email marketingu.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak z powodu ograniczonych miejsc należy się zapisać. Można to zrobić przez stronę internetową aulakrakow4.evenea.pl. Więcej informacji znajduje się na: aulapolska.pl/spotkania/marketingowe-trendy-2018-roku

 

Aula Polska to cykl bezpłatnych spotkań, które promują kulturę przedsiębiorczości technologicznej i od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko w środowisku marketingowym. Odbywają się w 13 miastach Polski, a także w Berlinie i Londynie. Organizatorem krakowskiej edycji Auli Polskiej jest FreshMail.

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl