Marketing i Biznes Biznes Keanu Reeves zakłada własny biznes. Zamierza sprzedawać motocykle.

Keanu Reeves zakłada własny biznes. Zamierza sprzedawać motocykle.

Keanu Reeves zakłada własny biznes. Zamierza sprzedawać motocykle.

Jesteś przedsiębiorczym freakiem i zależy Ci na rozwoju Twojej firmy? Spotkaj setki podobnych rekinów biznesu podczas konferencji Founders Mind

Sprawdź szczegóły!

Keanu Reeves jest zapalonym miłośnikiem motocykli. Jego pomysł na biznes? Na południu od Los Angeles posiada własny, supernowoczesny warsztat, w którym świadczone są usługi w zakresie modyfikacji tych pojazdów. Wykorzystuje się w nim między innymi technologię VR w celu wizualizacji maszyn zanim jeszcze powstaną.  Żeby jednak skorzystać z usług Arch Motocycles trzeba wydać ponad 78 tysięcy dolarów.

Dlaczego taki biznes?

Współzałożycielem warsztatu jest Gard Hollinger. Keanu poznał go ponad 5 lat temu, kiedy szukał mechanika potrafiącego usprawnić jego Harley-Davidsona. Oddany do rąk Garda motocykl uległ jednak tak gruntownym przeobrażeniom,  że zupełnie przestał przypominać oryginał. W ten sposób powstał prototyp ARCH KRGT, flagowego pojazdu firmy. Arch Motocycles zaczęła budować tego typu motocykle na zamówienia klientów z całego świata. Każda sztuka składania jest ręcznie.

Teraz opracowywany jest nowy model dostępnego na zamówienie motocyklu. Nazywać się będzie Method 143 i oferować ma jeszcze większą wydajność w porównaniu z poprzednikami.

 

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl