2021 / 04 / 20

Błędy copywriterów i klientów agencji content marketingowych | #03 Miejsce na Twoją Reklamę

clock 44:26 | via Marketing i Biznes

III. odcinek "Miejsce na Twoją Reklamę", który porusza temat content marketingu i copywritingu. Jak i czy warto przygotować się do zamawiania usług copywriterskich i jakie są największe problemy branży?

Goście:

Damian Jemioło

Dziennikarz Marketing i Biznes oraz adstalk.pl, autor podcastu Miejsce na Twoją Reklamę. Marketingiem zajmuje się od trzech lat, a przygoda ta zaczęła się od współpracy z Krzysztofem Tańculą i Agencją Momentalną. Później na własną rękę poszerzał swoją wiedzę i kompetencje w zakresie social media marketingu, copywritingu, SEO i dziennikarstwa. Prywatnie miłośnik historii, sportów walki, piercingu, tatuaży i YouTube'a.

Marcin Cichocki

Tworzy treści dla branż technicznych (ale nie tylko). Jego teksty trafiały między innymi na łamy: Newsweeka, Wyborczej, Forbesa, Business Insidera, Rzeczpospolitej i portalu Komputer Świat. Jest autorem kursów copywriterskich oraz książki "Zawód: copywriter. Zacznij zarabiać na pisaniu". Prowadzi agencję copywriterską Kuźnia Treści. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie copywritingu na swoim kanale YouTube.

Wersja tekstowa:

Zostaw komentarz

Powered by: unstudio.pl