Mapa mentorów | Marketing i Biznes

Maciej Aniserowicz

Maciej Aniserowicz

Maciej Aniserowicz

@

Białystok
Informacje
Przychód

7 mln PLN

Wielkość zespołu

20 osób

Finansowanie

Model biznesowy

B2C Consulting E-commerce Usługi B2B

Bio

"Emerytowany" programista z kilkunastoletnim doświadczeniem. W 2015 roku rzucił świetnie płatną posadę etatowego senior developera, by eksplorować świat biznesu online.

Upraszcza wszystko do granic możliwości w swoim "imperium devstyle". Prowadzi portal devstyle.pl, podcast DevTalk.pl, vlog na YouTube. Sprzedał 7 tysięcy egzemplarzy samodzielnie wydanej książki "Zawód: Programista". Aktualnie wydaje produkty edukacyjne online, opierając się w dużej mierze na e-mail marketingu. Z siedmiocyfrowymi wynikami.

Orędownik podejścia "antyhustle". Twórca inicjatywy slowbiz.pl, promującej alternatywne podejście do biznesu, w rytmie Dolce Vita. Takie bez ASAPów, stresu i zarzynania się. Z poszanowaniem godności własnej i innych.

Skupia się na powolnym rozwoju swojej działalności, unikając stresu i presji.

Prywatnie: mąż, tata. Interesuje się psychologią, dużo myśli, nieustannie poznając siebie. Przeciwnik sztucznej motywacji, poświęcania życia dla pracy i bezrefleksyjnego podążania za wyświechtanymi hasłami. Słucha dobrej muzyki każdego rodzaju. Rozbił się na torze wyścigowym i znalazł w tym prawie same pozytywy.

Kontakt

Email: maciej@devstyle.pl

Telefon: 509 973 946

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/maciejaniserowicz/

WWW: https://slowbiz.pl/

Dostępne konsultacje: NIEPowered by: unstudio.pl