Oficjalne rozpoczęcie imprezy
Magia 1%
Budowa zespołu od 1 do 30 pracowników i rola kultury organizacji w firmie
10 kroków jak przestać być sprzedającym CEO w firmie usługowej
Napijmy się kawy lub herbaty
Od analityka, po Prezesa i udziałowca w firmie, czyli jak Kot spadł na cztery łapy?
Wyzwania w budowaniu globalnego biznesu usługowego
Zarobisz pierwszy milion i co potem?
Napijmy się i coś zjedzmy!
Franczyza. Czy model z XIX w. może działać w startupie?
Jak zbudować firmę niezależną od roli foundera?
Panel dyskusyjny o mentalności, problemach, psychice i presji czyli wszystko to "co znosi głowa foundera"
Wyzwania w budowaniu globalnego biznesu usługowego
przedsiębiorca z doświadczeniem w wielu branżach. Znawca korporacji – założyciel fanpage'a „Mordor na Domaniewskiej", który ma już ponad 160 tys. lajków i stale rośnie. Na bazie doświadczeń z Mordoru sformowała się drużyna „uciekinierów" z tegoż miejsca, działająca pod szyldem „Runaways – Social media & more", której Rafał jest założycielem, #Prezesem oraz jednym ze wspólników. Autor jednej z pierwszych prac naukowych na temat wykorzystania internetu w marketingu politycznym (2005 rok – SWPS). Dzięki przebytej drodze zawodowej, obfitującej w częste zmiany branż i profili obsługiwanych klientów, Rafał doskonale rozumie potrzeby biznesowe zarówno małej firmy zarządzanej przez właściciela (bo Runaways jest taką firmą), jak i dużych międzynarodowych korporacji ze wszelkimi ich „cechami". Swoją firmę prowadzi jako antytezę „Mordoru na Domaniewskiej". Wierzy w siłę mikrocelów – w to, że każdego dnia można być o 1% lepszym, jednocześnie pamiętając, że działając nie można stracić komfortu emocjonalnego, czyli spokojnego snu. Prywatnie – miłośnik ciężkiego grania i gadżeciarz i mol książkowo-filmowy.
Budowa zespołu od 1 do 30 pracowników i rola kultury organizacji w firmie
Franczyza. Czy model z XIX w. może działać w startupie?
O budowaniu firmy, która jest niezależna od foundera
Przedsiębiorca i doradca z 17-letnim doświadczeniem. W ostatnich 5 latach udało mu się zbudować, a następnie sprzedać firmę, która ze średniorocznym wzrostem przychodów na poziomie ponad 800% znalazła się na 18-ym miejscu w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2019. Odpowiedzialny jest aktualnie z poziomu udziałowca i szefa sprzedaży za skalowanie się jednej z największych polskich szkół IT Kodilla. Jest również doradcą Zarządu fundacji Ashoka.org w Polsce, która zrzesza na całym świecie ponad 3300 przedsiębiorców społecznych. Prywatnie od 2 lat odkrywa świat muzyki grając na Handpanie.
Prezes Fast White Cat
Entuzjasta eCommerce i praktyk w pełnym znaczeniu tego słowa. Zarządzając Fast White Cat – jedną z wiodących firm wdrożeniowych e-commerce w Polsce – od samego początku uczestniczył w każdym projekcie realizowanym przez firmę zbierając wiedzę i know-how w trakcie tych wdrożeń. Przeszedł wszystkie szczeble od małych retailer'ów do topowych firm posiadających e-commerce w Europie Środkowej poprzez przeprowadzenia transformacji cyfrowych i wdrożeń Omnichannel. Ma pełną świadomość plusów i minusów procesu digitalizacji, przez który każda prosperująca firma musi przejść, aby przetrwać na konkurencyjnym rynku. Obecnie zarządza zespołem ponad 85 utalentowanych osób, których pasją jest e-commerce i przybliżenie świata online klientom końcowym. Cezary chętnie dzieli się wiedzą i obserwacjami zebranymi w trakcie współpracy z takimi markami jak: Tally Weijl, 4F, Quiosque, Unilever, Tchibo, Mazda czy GoSport.
współwłaściciel i prezes Future Mind, software house'u, który pomógł stworzyć ponad 200 produktów cyfrowych dla firm z branż takich jak retail, prop-tech i fintech oraz topowych polskich startupów. Wśród obecnych i byłych klientów Future Mind można wymienić m.in. Skycash, Żabkę, LPP, Euro RTV AGD, Empik, Virgin Mobile, Philips, Morizon, Packhelp, Brainly, czy User.com. Future Mind łączy kompetencje klasycznego software house i partnera, który pomaga budować i rozwijać produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym Internetu Rzeczy. Tomasz Woźniak nadal aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest też wykładowcą na uczelniach wyższych, między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Jest też członkiem rady nadzorczej notowanej na GPW Digitree Group S.A. (dawniej SARE S.A.).
Harmonogram sprzedaży biletów:
Pula biletów | Ilość | Cena | Status |
Early Birds | 100 | 349zł | Wyprzedane |
Pula 1 | 50 | 549zł | W trakcie |
Tak, prezentacje od prelegentów wysyłamy w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konferencji
W pobliżu są 3 duże parkingi: Emilii Plater x Nowogrodzkiej, Dworzec Centralny, Parking vis a vis dworca (przy kolejce WKD).
Tak, mamy dużo pakietów sponsorskich, jednak żadne nie uprawnia Cię do wejścia na scenę ;)
Oczywiście!
Każda prezentacja wniosła coś ciekawego. Z całego dnia powstało ponad 15 zadań w Backlogu do realizacji. To dla mnie najlepszy wskaźnik jakości tego spotkania.
Miejsce, w którym przedsiębiorcy spotykają się w tym samym czasie. Rewelacyjna wiedza, która będzie procentowała w wielu organizacjach. Do tego bajeczny networking i budowanie relacji
Na konferencję Founders Mind przyjechałem 400 kilometrów. Zdecydowanie było warto. Takich ludzi w jednym miejscu, nie spotkałem na żadnej konferencji. Founders Mind ma genialną, koleżeńską atmosferę
Takiego eventu dla przedsiębiorców brakowało.
To było bardzo udane wydarzenie. Gdyby z każdej konferencji człowiek wracał z takimi konkretami! Już mam ileś pomysłów na udoskonalenie Social Tigers
Mega wysoki poziom prelekcji, a na scenie sami przedsiębiorcy!
Skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem. Odpowiemy na każde pytanie