Webinar | 2023-08-17 | 15:00

Wyprzedź konkurencję dzięki AI - wykorzystanie sztucznej inteligencji w marketingu i sprzedaży

Rejestracja uczestników:Już 17 sierpnia o 15:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się jak wyprzedzić konkurencję dzięki AI!

  • Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w strategii marketingowej i sprzedażowej, aby osiągnąć przewagę nad konkurencją.
  • Jakie narzędzia i technologie AI są dostępne dla marketerów i sprzedawców oraz jakie korzyści mogą przynieść w efektywnej realizacji celów biznesowych.
  • Jakie są najnowsze trendy w dziedzinie AI w marketingu i sprzedaży, aby być na bieżąco z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami.

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 17.08.2023 o godzinie 12:00 podczas webinaru „Wyprzedź konkurencję dzięki AI – wykorzystanie sztucznej inteligencji w marketingu i sprzedaży”.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

Tomek Guzik
Piotr Bombol
Tomasz Wesolowski
Szymon Dominik

O czym będziemy rozmawiać?

Praktyczne przykłady zastosowania sztucznej inteligencji w marketingu i sprzedaży w różnych branżach i skuteczność tych rozwiązań.
Jak AI może pomóc w personalizacji oferty i komunikacji z klientami, co przyczyni się do zwiększenia lojalności i satysfakcji klientów.
Jak wykorzystać dane i analizy AI w procesach marketingowych i sprzedażowych, aby podejmować lepsze decyzje i zoptymalizować wyniki.

-

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl