Webinar | 2023-11-15 | 10:00

Przestań zarządzać firmą, zacznij automatyzować

Co o No Code każdy właściciel biznesu musi wiedzieć

Rejestracja uczestników:Już 15 Listopada o 10:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się jak narzędzia No Code mogą zmienić sposób, w jaki pracujesz 💡

Podczas sesji nauczysz się:

 

⚙️ Jak narzędzia No Code mogą zmienić sposób, w jaki pracujesz, poprzez automatyzację powtarzalnych zadań i procesów biznesowych.

 

🚀 W jaki sposób No Code może pomóc w lepszym zarządzaniu relacjami z klientami i ulepszeniu procesu sprzedaży bez skomplikowanych systemów IT.

 

💡 Dlaczego No Code jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw chcących konkurować z dużymi korporacjami bez nadmiernych inwestycji w zasoby techniczne.

 

🤖 Jak wykorzystać No Code do szybkiego prototypowania nowych produktów i usług, testowania pomysłów i dostosowywania oferty do zmieniających się potrzeb rynku.

 

👉 Praktyczne przykłady wdrożeń No Code, które możesz zastosować w swojej firmie od zaraz.

Ten webinar jest szczególnie polecany dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, startupów, a także managerów i liderów zespołów, którzy szukają sposobów na zwiększenie efektywności operacyjnej i szybszego wdrażania innowacji. Nie przegap okazji, by dowiedzieć się, jak możesz zminimalizować manualne zarządzanie firmą i zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną dzięki możliwościom, które oferuje No Code.

Zarejestruj się już dziś i zacznij przekształcać Twoje przedsiębiorstwo w biznes przyszłości!

O czym będziemy rozmawiać?

Efektywne wykorzystanie narzędzi automatyzacji No Code
Projektowanie i wdrażanie zautomatyzowanych procesów
Optymalizacja efektywności operacyjnejMichał Guzowski

Zajmuje się citizen developmentem i platformami Low-Code/No-Code, założyciel firmy konsultingowej oraz firmy edukacyjnej.

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl