Webinar | 2023-08-24 | 15:00

Personalizacja w działaniu: Wykorzystaj AI do lepszej obsługi klienta

Rejestracja uczestników:Już 24 sierpnia o 15:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się jak wykorzystać AI do lepszej obsługi klienta

  • Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do personalizacji obsługi klienta i dostarczania indywidualnych rozwiązań, które przyciągną i zadowolą klientów.
  • Jakie narzędzia i technologie AI są dostępne dla działu obsługi klienta i jakie korzyści mogą przynieść w efektywnym budowaniu relacji z klientami.
  • Jakie są najnowsze trendy w dziedzinie AI w obszarze obsługi klienta, aby być na bieżąco z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Praktyczne przykłady zastosowania sztucznej inteligencji w obszarze obsługi klienta w różnych branżach i skuteczność tych rozwiązań.

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 24.08.2023 o godzinie 15:00 podczas webinaru „Personalizacja w działaniu: Wykorzystaj AI do lepszej obsługi klienta”.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

O czym będziemy rozmawiać?

Jak AI może pomóc w analizie zachowań klientów i predykcji ich potrzeb, co pozwoli na dostarczanie spersonalizowanych ofert i komunikacji.
Jak wykorzystać dane i analizy AI w obszarze obsługi klienta, aby podejmować lepsze decyzje i zapewnić klientom lepsze doświadczenia.
Jak wdrożyć strategię AI w obszarze obsługi klienta, aby zapewnić najwyższą jakość usług i budować długoterminowe relacje z klientami.

GOŚCIE

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl