Webinar | 2023-08-31 | 15:00

Odzyskaj czas dzięki AI - praktyczne wskazówki na temat powtarzalnych czynności w organizacji

Rejestracja uczestników:Już 31 sierpnia o 15:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się jak odzyskać czas dzięki AI

  • Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do automatyzacji powtarzalnych czynności i zadań w organizacji, aby zaoszczędzić czas i zasoby.
  • Praktyczne wskazówki i narzędzia AI, które pomogą w identyfikacji i automatyzacji procesów, które wcześniej wymagały dużego zaangażowania ręcznego.
  • Jakie są korzyści wynikające z automatyzacji powtarzalnych czynności i jak wpływa to na efektywność i wydajność działania organizacji.
  • Jakie są najnowsze trendy w dziedzinie automatyzacji za pomocą AI i jakie są perspektywy rozwoju tej technologii.

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 31.08.2023 o godzinie 15:00 podczas webinaru „Odzyskaj czas dzięki AI – praktyczne wskazówki na temat powtarzalnych czynności w organizacji”.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

O czym będziemy rozmawiać?

Przykłady zastosowania AI w automatyzacji różnych aspektów działania organizacji i jakie osiągnięte zostały wyniki.
Jak wdrożyć strategię automatyzacji opartą na AI w organizacji, aby uzyskać maksymalne korzyści i osiągnąć lepsze wyniki.
Jakie są wyzwania związane z automatyzacją za pomocą AI i jak można je skutecznie przezwyciężyć, aby osiągnąć sukces w procesie wdrażania i korzystania z tej technologii.

GOŚCIE

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl