Webinar | 2023-10-13 | 12:00

Jak ZAROBIĆ w okresie świątecznym handlując na Allegro.

Rejestracja uczestników:Już 13 października o 12:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się Jak zarobić w okresie świątecznym handlując na Allegro.

Z webinaru dowiesz się:

Jak opracować skuteczną strategię świąteczną na Allegro: Zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu strategii handlowej na Allegro podczas okresu świątecznego, obejmujące zarówno aspekty marketingowe, jak i operacyjne.

Optymalizacji oferty w okresie świątecznym: Dowiesz się, kiedy jest odpowiedni moment na przygotowanie ofert, jakie produkty warto promować, oraz kiedy obniżać lub podnosić ceny, stawki i budżety reklamowe, aby zoptymalizować zyski podczas tego okresu.

Kluczowych działań koniecznych do osiągnięcia sukcesu: Zrozumiesz, jakie są kluczowe działania, które należy podejmować w określonych momentach podczas sezonu świątecznego na Allegro, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rynku i zwiększyć swoje zyski.

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 13.10.2023 o godzinie 12:00 podczas webinaru „Jak ZAROBIĆ w okresie świątecznym handlując na Allegro.„.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się:
Tomasz Ślaski

O czym będziemy rozmawiać?

Techniki skutecznego zarządzania budżetem reklamowym
Rozpoznawania kluczowych trendów zakupowych
Skutecznego budowania relacji z klientamiTomasz Ślaski

Founder easyCommerce marketplace agency

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl