Webinar | 2023-12-07 | 11:00

Jak zabezpieczyć majątek prywatny jako przedsiębiorca?

Rejestracja uczestników:Już 7 Grudnia o godzinie 11:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz się Jak zabezpieczyć majątek prywatny jako przedsiębiorca 💸

Podczas webinaru porozmawiamy o:

 

🗝 Skuteczne Strategie Ochrony Prywatnego Kapitału
W trakcie webinaru uczestnicy zdobędą głębsze zrozumienie kluczowych aspektów ochrony swojego majątku prywatnego, odkrywając praktyczne strategie minimalizacji ryzyka biznesowego.
 

📈 Ewaluacja i Wybór Optymalnych Strategii Podatkowych

Webinar dostarczy praktycznych wskazówek dotyczących różnych struktur podatkowych dostępnych dla firm, umożliwiając uczestnikom lepsze zrozumienie, jak efektywnie wykorzystać strategie minimalizacji podatkowej w zależności od specyfiki ich działalności.

 

💸 Techniki Skutecznego Wypłacania Wynagrodzeń dla Founderów

Uczestnicy poznają analizę różnych opcji wypłacania wynagrodzeń, w tym pensji, dywidend czy bonusów, a także otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące zminimalizowania obciążenia podatkowego związane z tymi wypłatami.

 

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 07.12.2023 o godzinie 11:00 podczas webinaru Jak zabezpieczyć majątek prywatny jako przedsiębiorca.

 

Swoją wiedzą
i doświadczeniem podzieli się Maciej Oniszczuk.

O czym będziemy rozmawiać?

Skuteczne Strategie Ochrony Prywatnego Kapitału
Ewaluacja i Wybór Optymalnych Strategii Podatkowych
Techniki Skutecznego Wypłacania Wynagrodzeń dla FounderówMaciej Oniszczuk
Oniszczuk & Associates

Prezes Zarządu. Ukończył studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest doktorantem w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jest członkiem Rad Nadzorczych w licznych spółkach akcyjnych. Założyciel fundacji probono im. Juliusza Stanisława Harbuta. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy w PriceWaterhouseCoopers we Wrocławiu.

Działalność zawodową skupia na szeroko rozumianym prawie gospodarczym, w tym w szczególności prawie handlowym. Zajmuje się również sprawami z zakresu postępowania cywilnego oraz doradza przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności. Ma duże doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sporach przed sądami powszechnymi.

W trakcie dotychczasowej pracy był jedną z osób odpowiedzialnych za obsługę prawną spółek debiutujących na rynku NewConnect.vvv

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl