Webinar | 2022-04-25 | 11:00

Budowanie procesów w małej i średniej firmie. Pierwsze kroki

Zobacz, jak zwiększyć wyniki i efektywność swoich zespołów, i złapać kontrolę nad swoim biznesem. LUB Stwórz procesy, które pozwolą Ci odetchnąć od nieustannych fuckupów i zwiększyć efektywność Twojej firmy

Rejestracja uczestników:Procesy są ważne

Procesy to fundament do efektywności Strategia-procesy-struktura. Ta trójca to bazowe elementy modelów zarządzania firmą. Procesy (systems) sprawiają, że organizacje działają efektywnie, zespoły generują coraz lepsze wyniki, Twoi pracownicy rozumieją swoją ważną rolę… A Ty, przedsiębiorco, możesz bez obaw pojechać na długi urlop. Chcesz stworzyć firmę, która radzi sobie bez Ciebie? Zrób pierwszy krok i zapisz się na nasz webinar. H2: O czym będziemy rozmawiać? Jak szybko sprawdzić poziom dojrzałości procesowej w Twojej firmie? Jak zmapować procesy w organizacji i się w nich odnaleźć? Jak wygląda proces tworzenia i wdrożenia procesów w ogranizacji?

O czym będziemy rozmawiać?

Jak zbudować listę działających procesów
Jak zaangażować osoby wewnątrz organizacji w realizację procesów
Jak komunikować się między poszczególnymi departamentami, aby procesy były usprawnieniem całej naszej organizacji

Agenda

Sprawdź, jak dobrze (lub źle) poukładana jest Twoja firma - weryfikacja 5 poziomów dojrzałości procesowej

Dlaczego mapa procesów jest kluczowa i jak ją stworzyć?

Budowanie od zera procesów, które dają kilkukrotne wzrosty wyników - case study układania działu sprzedaży w Tigers

Poznaj naszego prelegenta

 


Marzena Pawelec

Konsultantka biznesowa od zwiększania wyników i efektywności zespołów. Pomaga firmom znaleźć dźwignie i rozwiązać wyzwania na drodze do wzrostu. Współpracowała z Pracuj.pl i agencją marketingową Tigers, w której przeprowadziła rebranding oraz restrukturyzację działów marketingu i e-commerce. Zbudowała procesy działu sprzedaży ze wzrostem w sprzedaży abonamentowej usług B2B o 176% w pierwszym miesiącu działań i 350% w perspektywie półrocza. Od 12-lat pasjonuje się psychologią.

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl