Webinar | 2023-12-01 | 13:00

Automatyczny prospecting i generowanie leadów sprzedażowych w trudnych czasach

Rejestracja uczestników:Już 1 Grudnia o godzinie 13:00 spotkamy się na bezpłatnym webinarze, na którym poznasz nieocenione w biznesie narzędzia usprawniające automatyczny prospecting i generowanie leadów sprzedażowych 💸

Podczas webinaru porozmawiamy o:

 

🚀 Skutecznych Strategiach Automatycznego Prospektingu
Nauczysz się nowoczesnych metod automatycznego pozyskiwania potencjalnych klientów, które są skuteczne nawet w trudnych warunkach rynkowych. Dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia i technologie, aby efektywnie identyfikować potencjalnych klientów i prowadzić ich przez lejek sprzedażowy.
 

💸 Generowaniu Leadów Sprzedażowych w Zmieniającym się Świecie Biznesu

Odkryjesz innowacyjne strategie generowania wartościowych leadów w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu. Dowiesz się, jak dostosować swoje podejście do generowania leadów do nowych trendów i oczekiwań klientów, aby osiągać zadowalające wyniki sprzedażowe.

 

🤝 Rozwoju Relacji Z Klientami W Trudnych Czasach

Nauczysz się, jak budować trwałe relacje z klientami w trudnych czasach, korzystając z automatycznych narzędzi i strategii prospektingowych. Dowiecie się, jak utrzymać zaangażowanie klientów i zwiększyć lojalność, nawet gdy rynek jest wymagający i konkurencja intensywna.

 

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 01.12.2023 o godzinie 13:00 podczas webinaru Automatyczny prospecting i generowanie leadów sprzedażowych w trudnych czasach.

 

Swoją wiedzą
i doświadczeniem podzieli się Tomasz Guzik.

O czym będziemy rozmawiać?

Optymalizacja Procesów Sprzedażowych
Rozpoznawanie Potrzeb Klientów w Trudnych Czasach
Zastosowanie Nowoczesnych Narzędzi i TechnologiiTomasz Guzik

Prowadzi agencję reklamową Socialbiznes. Jest autorem bloga tomaszguzik.pl, gdzie uczy jak sprzedawać więcej z użyciem narzędzi do marketingu internetowego. W swojej pracy buduje kampanie reklamowe w social media. Tworzy lejki sprzedażowe z wykorzystaniem czatbotów messengera i email marketingu. Buduje również sklepy internetowe i strony wizytówkowe. Pomaga przedsiębiorcom przejść od pomysłu, aż po realizację i stworzenie stałego systemu pozyskiwania klientów w różnych branżach.

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl