Webinar | 2024-02-07 | 10:00

5 prawnych smaczków jak wystartować z aplikacją SaaS?

Rejestracja uczestników:Już 07.02 (środa) o 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar "5 prawnych smaczków jak wystartować z aplikacją SaaS?"! Prowadzącymi będą: dr Paula Skrzypecka - starsza prawniczka w Creativa Legal oraz adw. Arkadiusz Szczudło - CEO w Creativa Legal.

🚀 Dołącz do naszego webinaru, podczas którego dowiesz się: 

– Jak bezpiecznie i zgodnie z prawem zbudować, wdrożyć i świadczyć usługi w modelu SaaS. 

– Jak wygląda proces tworzenia aplikacji SaaS od A do Z. 

– O czym musisz pamiętać startując ze swoją aplikacją SaaS w 2024 roku!

💥 Najważniejsza sprawa: nasze wskazówki będą praktyczne – minimum teorii, maksimum doświadczenia z pracy z klientami SaaS-owymi. 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, a odpowiemy na nie podczas spotkania!

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 07.02.2024 o godzinie 10:00 podczas webinaru „5 prawnych smaczków jak wystartować z aplikacją SaaS?”

 

Swoją wiedzą
i doświadczeniem podzielą się:
– dr. Paula Skrzypecka
– adw. Arkadiusz Szczudło

O czym będziemy rozmawiać?

Jak bezpiecznie i zgodnie z prawem zbudować, wdrożyć i świadczyć usługi w modelu SaaS.
Jak wygląda proces tworzenia aplikacji SaaS od A do Z.
O czym musisz pamiętać startując ze swoją aplikacją SaaS w 2024 roku!

Arkadiusz i Paula są autorami e-booka „Budowa i wdrażanie aplikacji SaaS krok po kroku", którego pobrało już 1000+ ambitnych przedsiębiorców.dr. Paula Skrzypecka

Specjalizuję się w prawie ochrony danych osobowych, prawie nowych technologii i prawnych aspektach kryptowalut i cyberbezpieczeństwa. Jestem także doktorem nauk prawnych – moja praca naukowa koncentruje się wokół kryptowalut.

Zajmuję się wsparciem przedsiębiorców. Analizuję i projektuję umowy, regulaminy i polityki. Doradzam w sprawach z zakresu prawa handlowego. Chętnie pomogę również w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej, ochroną konkurencji oraz przeciwdziałaniem praniu pieniędzy.

Prywatnie jestem miłośniczką sportu, Star Wars, seriali Marvela i dobrej kawy.

adw. Arkadiusz Szczudło

Specjalizuję się w prawie nowych technologii oraz prawnym wsparciu biznesu.

Pomagam przedsiębiorcom m.in. w sporządzaniu umów, regulaminów sklepów i aplikacji internetowych, w ochronie danych osobowych i własności intelektualnej, prawie reklamy i mediów, a także ochronie marki. Wspieram również w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji – w tym na rynku chińskim.

Prywatnie jestem miłośnikiem minimalizmu, męskiej mody, wina i dobrej matchy. Wielbicielem slow life, praktykującym uważność i jogę.

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl