Meetup | 2022-04-12 | 11:00

Softwarehouse day

Dla wszystkich founderów i c-level managerów pracujących w softwarehouse

Rejestracja uczestników:Przygotuj się na niezwykle merytoryczne panele dyskusyjne

Nasza konferencja online ma charakter paneli. Dobór panelistów nastąpił w sposób przemyślany. Chcemy zapewnić jak największy dostęp do merytorycznych treści.

Weź ze sobą kolegów i koleżanki z zespołu, a także notes. Zainspiruj się, wyciągnij dla siebie i swojej organizacji masę wniosków.

O czym będziemy rozmawiać?

Jak zbudować proces sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Twój softwarehouse
jak zbudować dochodową firmę typu softwarehouse?
Jak pozyskiwać do pracy największe diamenty - talenty?

Agenda

Jak zbudować dochodowy softwarehouse? [godziny 11-13]

Tomasz Woźniak [ Future Mind], Mateusz Warcholiński [Brainhub], Marcin Laskawski [Divante], Anna Elwart [El Passion]

Jak sprzedawać usługi i produkty w softwarehouse [godziny 13.30-15.30]

Darek Kocięcki [Neoteric], Krzysztof Wojewodzic [Escola], Ilona Leoniewska [Escola]

Poznaj naszych prelegentówDarek Kocięcki
Neoteric

Chief Growth Officer w Neoteric, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w gdańskim software house specjalizującym się w AI i branży fitness.

Posiada 12 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu usług software development. Posiada bogate doświadczenie zarówno w lead generation, outbound, ABM, business development jak i account management. Wcześniej jako Head of Business Development pracował w Mobica i Netguru, zarządzał zespołami sprzedaży w Polsce i UK.

W czasie wolnym Darek to triathlonista i ojciec dwójki dzieci.

Tomek Woźniak
Future Mind

Tomasz Woźniak - CEO Future Mind. Założył firmę w roku 2008 i konsekwentnie zarządza firmą oraz aktywnie uczestniczy w projektach klientów, skupiając się na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest też wykładowcą na uczelniach wyższych, między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Jest też członkiem rady nadzorczej notowanej na GPW Digitree Group S.A. (dawniej SARE S.A.).

Ilona Leoniewska
Escola

jestem w branży IT od 2011 roku. Od 2015 współtworzyłam aplikację mobilną Meetinga, dedykowaną wydarzeniom takim jak konferencje, targi, festiwale itd., która stała się jednym z czołowych aplikacji eventowych w kraju.

Od 2019 jestem CRO w software house Escola S.A., gdzie tworzymy rozwiązania mobilne i webowe dla największych firm m.in. z branży paliwowej, bankowej, mediów.

Jestem absolwentką SGH i UW. Prowadzę warsztaty z budowy i rozwoju projektów digital. Na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej współprowadziłam kurs - Zarządzanie w IT.

Tworzyłam podcast Meetinga - Technologie i eventy, gdzie rozmawiałam z gośćmi związanymi z technologiami i eventami, finansach oraz przyszłości branży. Kocham sport, góry, języki obce, książki, podcasty, finanse. Dzień bez nauki dniem straconym.

Anna Elwart
EL Passion

W branży digital aktywna od 2010 roku. Od listopada 2020 zarządza EL Passion - agencją zajmującą się projektowaniem i budową produktów cyfrowych, która wspiera przedsiębiorców oraz firmy w tworzeniu aplikacji i stron internetowych. Wcześniej zajmowała się rozwojem i sprzedażą usług digital marketingowych m.in. jako Managing Director polskiej filii grupy mediowej Omnicom - agencji Resolution specjalizującej się w performance marketingu.

W wolnych chwilach hodowca mrówek, trenerka Dimaq i foodie traveler.

Marcin Laskawski
Divante

Profesjonalny menedżer z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie znaczącego wzrostu wartości przedsiębiorstw (transakcje inwestycyjne przekraczające 1 MLD EURO), inwestor.
Ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie strategii rozwoju, zarządzania, analizy i planowania, transformacji, optymalizacji systemów działania przedsiębiorstw i zarządzania projektami, zdobyte w szeregu organizacji na stanowiskach managerskich (międzynarodowy konsulting, korporacje, szybko rosnące organizacje). Obecnie CEO Divante (w ciągu 4 lat ponad 4 krotne zwiększenie skali organizacji przy stałym zwiększaniu rentowności).

Krzysztof Wojewodzic
Escola

dr Krzysztof Wojewodzic – Prezes Escola S.A.
Seryjny przedsiębiorca i wykładowca. Współtworzył dwa startupy od idei do 7 i 8-cyfrowych exitów. Doradca ds. strategii biznesowej w IT, m.in. pracował m.in. wraz z BCG. Na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę, m.in. World Economic Forum w Davos czy Global Agenda w Londynie.

Mateusz Warcholiński
Brainhub

Mateusz współtworzy Brainhub (ponad 80 osób), specjalizującej się w budowaniu epickich aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o JS (Node.js, React.js i wiele innych) dla klientów z całego świata. Wyróżnionej przez Deloitte, Financial Times czy Puls Biznesu jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Przed Brainhub budował startupy w Niemczech, a jeden z nich został wsparty przez akcelerator o2 (Telefonica). Specjalizuje się szczególnie w sprzedaży B2B, inbound marketingu i budowaniu biznesów od 0.

Zapisz się teraz i weź udział!

Rejestracja uczestników:Powered by: unstudio.pl