Kurs on-line

Kurs o marketingu, kurs z marketingu

Budowanie firmy po godzinach

Side Project – zbuduj firmę po godzinach

Nazywam się Michał Bąk i każdy projekt, który rozwijałem, robiłem po godzinach. Pierw pracując u kogoś, później prowadząc własną działalność szukając nowych możliwości zarobku. Dzięki temu minimalizowałem ryzyko, nie rezygnując z pewnych dochodów.

Nigdy w towarzyszących mi projektach nie posiadałem inwestora, dlatego nie mogłem sobie pozwolić na amerykańską historię rzucenia dotychczasowego stylu życia i zarobków, przeniesienia się do biura i pracowania za środki inwestora nad produktem, czy też usługą nie martwiąc się co włożę do przysłowiowego garnka.

Stworzyłem 5 projektów, które przynosiły lub nadal przynoszą minimum 50 tysięcy złotych miesięcznie: Founders Mind, Founders Camp, Elivo, Marketing i Biznes, outsourcing usług seo

Każdy był tworzony po godzinach, nad każdym pracowałem gdy kończyłem swoje codzienne obowiązki, ale nie uniknąłem porażek. Na 5 projektów przynoszących przyzwoite przychody i nie najgorsze dochody było też kilkanaście niewypałów. Wiele razy brakowało mi determinacji czy środków lub wiedzy aby doprowadzić koncepcję do monetyzacji lub ta monetyzacja była za niska abym mógł poświęcać na dane rozwiązanie dodatkowe godziny swojego życia

Zebrałem wiedzę, która pozwala mi w miarę szybko i przede wszystkim tanio testować czy dane przedsięwzięcie ma sens i stworzyłem kurs dotyczący właśnie sprytnego rozpoczynania biznesu, bez konieczności porzucania wszystkiego – etatu i dotychczasowego stylu życia. Przynajmniej do momentu utrzymywania się z Twojego projektu po godzinach.

Wiele książek i kursów, ma bolesną w skutkach tendencję pchania Ciebie do „rzuć etat, firma jest super”. Tak jest to wspaniała przygoda, daje dużo satysfakcji i frajdy, ale jeśli podejdziesz na hurra, bez zabezpieczenia i przygotowania to… będziesz lizał rany licząc straty jakie poniosłeś na swojej działalności.

Przepaliłem setki tysięcy złotych na walidowanie rożnych pomysłów, używałem dziesiątek sposobów pozyskiwania klientów, robiłem wszystko sam lub delegowałem, szukałem co-foundera lub działałem kompletnie w pojedynkę. Nauczyłem się wystarczająco dużo abym mógł powiedzieć, pokażę Ci nie tylko rzeczy twarde w stylu „zrób landingpage do walidacji swoich hipotez” ale również miękkie takie jak „jak rozmawiać z rodziną o tym, że będziemy po pracy próbowali budować własną firmę” a uwierz mi, widzę po swoim życiu, że wsparcie i wolna przestrzeń często jest kluczowym, wręcz decydującym elementem tego czy wyjdzie, czy też nie. Wiesz ile znam historii dobrych produktów, dobrego zarządzania ale takich, które rozwaliły swoje marzenia tylko dlatego, że miały niewyjaśnione i niedoprecyzowane kwestie rozwijania własnego biznesu po godzinach pracy.

Przeprowadzę Cię krok po kroku po tym jak szukać pomysłu na biznes, ale także jak go wprowadzić w życie. Zabawne bo przecież ta egzekucja, a nie nawet najlepszy pomysł powoduje, że projekt osiąga sukces. Egzekucja i czas, który będziesz potrzebował aby wcielać kolejne etapy pracy nad produktem lub usługą. To również będziemy omawiali w niniejszym kursie

Ale same lekcje video to nie wszystko… Bywa tak, że nie ruszamy z pomysłem bo czujemy się osamotnieni, nie mamy z kim odbijać myśli, kogo zapytac o radę czy obserwowac jak inni w podobnej do naszej sytuacji to robią

Społeczność

Kupując kurs, otrzymujesz dostęp do zamkniętej społeczności ludzi, którzy tak jak Ty budują produkt lub usługę po godzinach. Wspólnie będziecie się nakręcali, a może znajdziecie między sobą porozumienie i wspólnie będziecie realizowali jakiś projekt łącząc kompetencje.

Pliki kontrolne

Prócz społeczności każdy kursant dostaje checklisty kontrolne, które doskonale nadają się do wydrukowania i analizowania dzień po dniu czy widzimy postęp w pracy, którą realizujemy.

Spotkania live

Raz na dwa miesiące spotykamy się w naszej zamkniętej grupie live online. Wszystkie osoby, które zdecydują się być, mogą zadać pytanie, będziemy pomagali znaleźć rozwiązanie, podwykonawcę lub wspólnie zastanowimy się jak pozyskiwać ruch dla danego przedsięwzięcia.

To nie jest zwykły kurs online, kładziemy duży nacisk na jego interaktywną formę, społeczność i spotkania na żywo. Dołącz do osób, które chcą zmieniać swoją rzeczywistość.

Podwykonawcy

Budując swoje produkty i usługi przepracowałem tysiące godzin z ponad setką podwykonawców. Zaczynając od osób zajmujących się tworzeniem prostych grafik, fotografow, kończąc na osobach od landing page i kampanii Facebook ADS i Google ADS. Dostaniesz ode mnie listę sprawdzonych kontaktów, które pozwolą Ci szybciej, sprytniej i bardziej pewnie sprawnie walidować pomysły i uzyskiwać pierwszą monetyzację

 

Czego dowiesz się z kursu?

Precyzyjniej i sprytniej szukać zapytań od osób, które Cię interesują
Dokładnie liczyć i kalkulować, które kanały są dla nas najbardziej opłacalne
Zbudować zespół odpowiedzialny za lead generation i połączyć sprawnie ten dział z działem sprzedaży

Moduły

MODUŁ I: Weryfikacja pomysłu

Rozmowa z grupą osób/ Google Forms
Czy mi zapłacisz customer business dev
Rozwiąż czyjś problem
Planowanie na kartce
Budowanie społeczności
Content a weryfikacja pomysłu
Darmowe wdrożenie pod social proof
Zadawanie trudnych pytań i krytyczne myślenie
Weryfikacja przez marketplace/kilka sztuczek

MODUŁ II: Landing page pod pierwsze leady/sprzedaże

Określ cel landinga
Formularz w landingu
Istota strony z podziękowaniem
Odzyskiwanie utraconego ruchu
Callpage i livechat ma landingu
Struktura landinga
Narzędzia wspomagające
Copy na stronę
Testy A/B

MODUŁ III: Jak pisać, aby zainteresować projektem

Zwięzłe vs. obszerne treści
Content pod biznes
Podstawy storytellingu
Język koszyści i UVP/USP

MODUŁ IV: Ruch

Jak dowozić ruch?
Freelance, agencja, czy samemu?
Analiza ruchu
Webinar plus automatyzacja

MODUŁ V: Stworzenie środowiska pod pracę nad projektem

Rozmowa z rodziną
Rozmowa z przełożonym
Poduszka finansowe
Planowanie kolejnych walidacji
Organizm

Autor kursu

Michał Bąk
Michał Bąk
Marketing i Biznes

Stworzyłem kilka projektów, które dawały lub nadal dają minimum 50 tysięcy przychodu miesięcznie. Aktualnie wprowadzamy kolejny, którym zamierzam w 2021 przekroczyć barierę 50k miesięcznego przychodu.

Długo błądzisz chcąc odnaleźc swoja drogę na własny biznes? Mi to zajęło kilka lat prowadzenia własnej firmy. Ale jak to? Tak, firmę założyłem w wieku 21 lat, ale ten pierwszy wygląd mojego przedsiębiorstwa w ogóle nie przypomina to co dzieje się z nią aktualnie. Wiele razy kierunek swojego biznesu, aby móc w pełni pracować w firmie, która jest spełnieniem moich marzeń.

Poznałem narzędzia, poznałem szybkie metody sprawdzania popytu, ale także poznałem niesamowitych podwykonawców – chociaż osobiście nie lubię tego określenia bo to są dla mnie partnerzy, ktorzy bardzo szybko pomagają mi testować różne rozwiązania. A Ty kupując ten kurs otrzymasz wypracowaną listę kontaktów – absolutne złoto!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla osób szukających pomysłu na biznes
  • Dla osób, które chcą uczyć się wspólnie budować biznes po godzinach
  • Dla tych, którzy chcą poszukac pierwszych klientów i zwalidować istniejący już pomysł
  • Dla programistów, którzy mają umiejętności techniczne a mimo to nie wiedzą jak je przekuć w produkt

Dla kogo nie jest ten kurs?

  • Dla osob, którzy mają już rozkręcone firmy i nie chcą w nich nic zmieniać 
  • Dla osob, które potrafią szybko testować hipotezy i nie potrzebują dołączyć do społeczności twórców „kombinujących” po godzinach 

Co zawiera ten kurs?

  • Kilka godzin nagrań video
  • Pliki z listami kontrolnymi
  • Pytania jakie musisz sobie zadać dotyczące produktu / usługi
  • Tabelkę, która pozwoli Ci zrozumieć rentowność kanałów pozyskiwania ruchu

Zapisz się na kurs teraz!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

FAQ
Czy jeżeli mam "zerową" wiedzę warto dołączyć?

Tłumaczymy od absolutnych podstaw, więc bez względu jaki jest Twój aktualny poziom wiedzy, ten kurs na pewno Ci się przyda

Czy kurs zawiera jedynie lekcje video?

Nie, wraz z kursem dostajesz również dostęp do grupy gdzie spotkają się osoby zajarane tematem budowania firmy po godzinach

Czy jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań, mogę dostać zwrot?

Tak, od momentu otrzymania materiałów możesz zrezygnować w ciągu 14 dni bez podawania powodów.

Powered by: unstudio.pl