Firma, czyli Ty

Jak będąc małą firmą, możesz robić wielkie rzeczy w biznesie.

Nie istnieje coś takiego jak nieustanny wzrost. Ale to właśnie jego pragną prowadzący firmę. Tylko co właściwie chcą dzięki niemu osiągnąć? "Stawanie się coraz większym” nie zawsze jest efektywną strategią biznesową.

Firma, czyli Ty 

To oficjalny przewodnik po tym, jak tworzyć świetnie zarabiające firmy, posiadające zautomatyzowane systemy, które widząc okazję do wzrostu zastanawiają się tak, jak ich właściciele: czy naprawdę tego potrzebuję i czy to jest właściwa ścieżka dla mnie? Przykłady i różne odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w środku.

Opisywane w książce podejście kontrastuje z takim modelem pracy i jest bliższe tradycyjnej definicji przedsiębiorstwa.

Jeżeli wykorzystujesz systemy, automatyzację i najróżniejsze procesy, aby tworzyć długotrwałe zależności biznesowe, nie wymieniasz czasu na pieniądze, ale pracujesz i osiągasz zyski poza czasem, który przeznaczasz na pracę i spotkania z klientami.

Nieważne, czy sprzedajesz konkretny produkt, oprogramowanie, czy udostępniasz w sieci lekcje, klienci mogą kupować twoje usługi i produkty oraz korzystać z nich bez twojej obecności przy każdej transakcji. Choć rozwijanie produktu może pochłaniać mnóstwo czasu i wymagać wielu poprawek, to liczba klientów jednoosobowego przedsiębiorstwa może być właściwie nieskończona. Dzięki temu zysk jest generowany również poza czasem poświęconym na zarabianie.

Jak przekonasz się w kolejnych rozdziałach, w przypadku przedsiębiorstwa jednoosobowego zmiana skali odbiorców oraz zysków nie zawsze musi wiązać się ze zmianą liczby pracowników czy wykorzystywanych środków.

Czego dowiesz się z książki?

Jak efektywnie prowadzić biznes i nie zwariować
Jak efektywnie prowadzić biznes i nie zwariować
Jak efektywnie prowadzić biznes i nie zwariować

Spis teści

Część I: Zacznij

Czym jest przedsiębiorstwo jednoosobowe?
Główny cel - pozostać małym
Czego potrzeba, żeby zostać liderem?
Jak rozwijać firmę, która ma pozostać mała?

Część II: Nazwij

Jak powinno wyglądać właściwe nastawienie?
Osobowość ma znaczenie
Jedyny klient
Systemy skalowalne
Naucz innych wszystkiego, co wiesz

Część III: Utrzymaj

Prawidłowe wykorzystanie zaufania i skali
Metoda małych kroków - wdrożenie i kontynuowanie
Ukryta wartość relacji
Tworzenie przedsiębiorstwa jednoosobowego - moja historia

Poznaj autora książki

Paul Jarvis
Paul Jarvis
Mighty Small Ventures

Zaczynał jako projektant stron internetowych i pracował nad witrynami najlepszych, zawodowych sportowców takich jak: Warren Sapp, Steve Nash czy Shaquille O’Neal. Dbał również o wizerunek dużych firm, wśród których były: Yahoo, Microsoft, Mercedes-Benz i Warner Music. Później Paul rozpoczął współpracę z przedsiębiorcami internetowymi, pomagając im budować ich marki w sieci.
Obecnie Jarvis spędza czas na pisaniu, tworzeniu oprogramowania, nagrywaniu podcastów, prowadzeniu kursów online we własnej firmie Mighty Small Ventures. Mieszka na wyspie u wybrzeży Kolumbii Brytyjskiej razem z żoną Lisą.

Kup książkę!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

FAQ
Czy można kupić samego e-booka „Firma, czyli Ty”?

Tak, jest taka możliwość. Skorzystaj z listy dostępnych produktów powyżej. W przypadku ebooka, udostępniamy Ci wersje: PDF, ePub oraz Mobi do wygodnego czytania na dowolnym urządzeniu.

Czy pojawi się audiobook „Firma, czyli Ty”?

Tak, wersja do odsłuchu powinna pojawić się w ciągu 2 miesięcy od premiery wydania papierowego. Data premiery wyznaczona jest na sierpień 2019.

Czy wysyłacie książki na adres zagraniczny?

Nie, wysyłki realizowane są wyłącznie na adresy w Polsce. Jeśli chcesz zakupić książkę, to zamów jeden z pakietów za pośrednictwem rodziny lub znajomych mieszkających w kraju.

Jak szybko wyślesz zamówione książki?

Książki „Firma, czyli Ty” wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (dni robocze). Paczki dochodzą do adresatów zwykle w ciągu 24-48 godzin.

Który kurier dostarcza książki?

Paczki wysyłane są za pośrednictwem usługi Kurier48 od Poczty Polskiej. Po nadaniu paczki otrzymasz e-mail z informacją o wysyłce oraz numerem przesyłki umożliwiającym jej śledzenie.

A co jeśli kurier mnie nie zastanie pod wskazanym adresem?

Jeśli nie zastanie Cię w domu, to książka będzie czekała na odebranie w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 7 dni.

Czy wysyłka książek jest bezpłatna?

Bezpłatna wysyłka obejmuje zamówienia o wartości od 150 zł w górę. Czyli jeśli zamówisz jedną książkę, to doliczony zostanie koszt wysyłki w wysokości 9,90 zł. Jeśli jednak zamówisz kilka książek lub pakiety i łączna wartość zamówienia przekroczy 150 zł, to koszt dostawy kurierem bierzemy na siebie.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Napisz po prostu na adres sklep@firmaczylity.pl i nasz zespół udzieli Ci odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.

Powered by: unstudio.pl