Marketing i Biznes

Centralne miejsce wiedzy dla mikro i małych przedsiębiorców. Jakość treści, której nie znajdziesz nigdzie indziej - poznaj nas!

 

Dlaczego to robimy

Marketing i Biznes to internetowy magazyn, który powstał z dwóch powodów: pasji do biznesu oraz zmęczenia wtórnymi, nudnymi treściami branżowych mediów. Opisujemy historie, które sami chcielibyśmy czytać. Zaglądamy do najbardziej doświadczonych głów w branży i uwalniamy zaklętą w nich wiedzę. 

Nie gonimy za newsem, nie produkujemy artykułów jak na taśmie w fabryce. Zamiast ślizgać się po wierzchniej warstwie zagadnienia, wolimy zejść niżej – zanurzyć się w temacie, wejść w buty rozmówcy, współprzeżywać emocje i opowiadać je naszym Czytelnikom.

 

Dla kogo to robimy

Biznesy robią ludzie, którzy mają swoje zdanie. Chcemy stworzyć platformę swobodnej wymiany myśli, miejsce, w którym będziemy mogli czerpać inspirację oraz wiedzę od bardziej doświadczonych i dzielić się nią z innymi. Lubimy ludzi odważnych, pewnych siebie, odnoszących sukcesy, ale nie wstydzących się porażki.

Nie możemy publikować artykułów, które nic nie wnoszą w życie czytelnika.
Przepływ wiedzy to najważniejszy parametr określający przydatność materiału. W tym kontekście, produkt, który tworzysz, jest jedynie tłem dla opowieści – o doświadczeniu, popełnionych błędach i odkrytych skrótach. 

Nasi Czytelnicy to przedsiębiorcy – od mikro do dużych, właściciele sklepów internetowych i dostawcy usług ecommerce, menedżerowie wyższego szczebla, inwestorzy, specjaliści od szeroko rozumianego marketingu digitalowego, przedstawiciele sektora publicznego. “Wyjadacze”, jak i ci, którzy stawiają pierwsze kroki w branży – każdy znajdzie u nas inspiracje dostosowane do poziomu wiedzy. 

Jesteśmy strasznie ciekawscy.
My nie wiemy. My pytamy.

motto

Jesteśmy mikroorganizacją, która błyskawicznie może adaptować się do otoczenia biznesowego. Decyzje zapadają szybko, dużo eksperymentujemy i nie obwiniamy za porażki. Jeżeli chcesz wesprzeć nasz zespół – jesteś osobą ciekawą świata, masz zainteresowania, pasjonuje cię świat startupów, technologii i biznesu – skontaktuj się z nami! 

Reklama/Współpraca/Sugestie -
kliknij w przycisk poniżej:

Zapisz się do naszego newslettera

Wyślij mi newsletter (Możesz się wypisać w każdej chwili).

email marketing powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

email marketing powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

email marketing powered by FreshMail
 

Głodny wiedzy? Zapraszamy do sklepu z kursami i ebookami

Sprawdzam