Marketing i Biznes

Centralne miejsce wiedzy dla mikro i małych przedsiębiorców. Jakość treści, której nie znajdziesz nigdzie indziej - poznaj nas!

 

Dlaczego to robimy

Marketing i Biznes to internetowy magazyn, który powstał z dwóch powodów: pasji do biznesu oraz zmęczenia wtórnymi, nudnymi treściami branżowych mediów. Opisujemy historie, które sami chcielibyśmy czytać. Zaglądamy do najbardziej doświadczonych głów w branży i uwalniamy zaklętą w nich wiedzę. 

Nie gonimy za newsem, nie produkujemy artykułów jak na taśmie w fabryce. Zamiast ślizgać się po wierzchniej warstwie zagadnienia, wolimy zejść niżej – zanurzyć się w temacie, wejść w buty rozmówcy, współprzeżywać emocje i opowiadać je naszym Czytelnikom.

 

Dla kogo to robimy

Biznesy robią ludzie, którzy mają swoje zdanie. Chcemy stworzyć platformę swobodnej wymiany myśli, miejsce, w którym będziemy mogli czerpać inspirację oraz wiedzę od bardziej doświadczonych i dzielić się nią z innymi. Lubimy ludzi odważnych, pewnych siebie, odnoszących sukcesy, ale nie wstydzących się porażki.

Nie możemy publikować artykułów, które nic nie wnoszą w życie czytelnika.
Przepływ wiedzy to najważniejszy parametr określający przydatność materiału. W tym kontekście, produkt, który tworzysz, jest jedynie tłem dla opowieści – o doświadczeniu, popełnionych błędach i odkrytych skrótach. 

Nasi Czytelnicy to przedsiębiorcy – od mikro do dużych, właściciele sklepów internetowych i dostawcy usług ecommerce, menedżerowie wyższego szczebla, inwestorzy, specjaliści od szeroko rozumianego marketingu digitalowego, przedstawiciele sektora publicznego. “Wyjadacze”, jak i ci, którzy stawiają pierwsze kroki w branży – każdy znajdzie u nas inspiracje dostosowane do poziomu wiedzy. 

Jesteśmy strasznie ciekawscy.
My nie wiemy. My pytamy.

motto

Jesteśmy mikroorganizacją, która błyskawicznie może adaptować się do otoczenia biznesowego. Decyzje zapadają szybko, dużo eksperymentujemy i nie obwiniamy za porażki. Jeżeli chcesz wesprzeć nasz zespół – jesteś osobą ciekawą świata, masz zainteresowania, pasjonuje cię świat startupów, technologii i biznesu – skontaktuj się z nami! 

Reklama/Współpraca/Sugestie -
kliknij w przycisk poniżej: