Marketing i Biznes Biznes Prowadzisz firmę, którą chcesz rozwijać? Founders Mind to wydarzenie dla Ciebie!

Prowadzisz firmę, którą chcesz rozwijać? Founders Mind to wydarzenie dla Ciebie!

Founders Mind to najbardziej przedsiębiorcza konferencja w Polsce. Od pierwszej edycji przygotowujemy program tak, aby odpowiadać na najbardziej aktualne i palące problemy osób prowadzących biznes. Już 22 czerwca spotkamy się na V edycji Founders Mind w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Sprawdź, co Cię czeka!

Prowadzisz firmę, którą chcesz rozwijać? Founders Mind to wydarzenie dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorczym freakiem i zależy Ci na rozwoju Twojej firmy? Spotkaj setki podobnych rekinów biznesu podczas konferencji Founders Mind

Sprawdź szczegóły!

Czym jest Founders Mind?

Szukasz miejsca, gdzie znajdziesz ambitnych ludzi, którzy chcą budować swoje przedsiębiorstwa? Możliwość ku temu stwarza Founders Mind. Konferencja ludzi, którzy są niezwykle zdeterminowani, ambitni i dbają codziennie o rozwój swoich firm.

Poszerzaj swoje horyzonty nie tylko poprzez prezentacje, ale też dzięki licznym strefom biznesowym czy wymianie wiedzy między uczestnikami eventu.

W trakcie wydarzenia udostępniamy aplikację, która oferuje możliwość nawiązania nawet dziesiątek branżowych kontaktów jednego dnia! A wszystko to w tematyce, która Cię interesuje za sprawą ujednoliconych hashtagów. Niepowtarzalna możliwość do nawiązywania kontaktów zarówno przed, jak i po evencie. Zakup wejściówkę w niższej cenie już teraz.

Co na Ciebie czeka?

Founders Mind to kilkanaście naszpikowanych merytoryką prezentacji.

Founders Mind to 3 panele dyskusyjne, które będą karmiły Twój przedsiębiorczy umysł.

Founders Mind to 10 stref biznesowych, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę, nawiążesz kontakty czy poznasz głos konsultanta w danej dziedzinie.

Founders Mind to afterparty. Bez głośnej muzyki, ze stolikami, które ułatwią wymianę myśli.

Sprawdź szczegóły agendy.

Dla kogo jest ten event?

  • Founderów szybko rosnących organizacji, którzy szukają wiedzy jak zapanować nad wzrostem.

  • Przedsiębiorców, którzy czują się nieco przytłoczeni codziennością, chcących znaleźć inspirację.

  • Szefów firm, które szukają networkingu w czasach, gdzie o współpracę jest naprawdę ciężko.

  • Dla tych, którzy mają aspiracje tworzyć globalne przedsięwzięcia.

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Już 22 czerwca spotkamy się podczas V edycji konferencji Founders Mind w Pałacu Kultury i Nauki w samym centrum Warszawy. Po konferencji odbędzie się afterparty w Studio Skandal przy ul. Sienkiewicza 4. Niebanalny i awangardowy styl przestrzeni stanie się tłem do wymiany myśli po intensywnym dniu nasiąkania biznesową wiedzą.

 

Prowadzisz firmę, którą chcesz rozwijać? Ten event jest dla Ciebie! Zostań Mindowiczem i zakup wejściówkę już teraz. Niższa cena biletów tylko do 29 maja. Nie przegap wyjątkowej okazji do pogłębiania branżowego networkingu i czerpania biznesowej wiedzy, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Founders Mind to rewolucja, razem tworzymy nowoczesny ekosystem polskiego biznesu. Dołącz do nas już teraz!

Podziel się

Zostaw komentarz

Najnowsze

Powered by: unstudio.pl